Scratch Wars - Starter (Canbalandia)
Scratch Wars Starter (Canbalandia) - v bitke s bojovníkom Canbalandie nikdy nevieš, či ťa len tak seká, alebo rovno porcuje do gulášu. Zbieraj karty večne hladných kanibalov, vybav ich zbraňami a pochutnaj si na súperoch. Turnaj môžeš vyhrať ako samostané knieža Scratch Knight alebo bojuj so svojimi priateľmi v klanoch. Víťaz žerie všetko! Scratch Wars - Starter (Canbalandia) obsahuje 6 kariet, 2 paličky, 1 stieradlo a exkluzívnu kovovú škatuľku. Scratch Wars je netradičná zberateľská kartová hra, ktorá obsahuje obrovské množstvo herných variant a herných módov. Poraz kamaráta v boji so skutočnými kartami, vybav hrdinov zbraňami, vytvor tím alebo dokonca celú armádu. Alebo si načítaj karty (každá karta má unikátny QR kód) do aplikácie pre iOS alebo Android a objavuj svet online. Dobývaj územia, vyhrávaj turnaje, získaj slávu, mocné kúzla! A to je len začiatok... V hre sa nachádza obrovské množstvo hrdinov s rôznymi menami a kombináciami vlastností. Hru je možné si zahrať vo dvojici, stačí na ňu jeden hrdina a jedna zbraň. Karty sú stieracie a práve to stieranie je veľmi napínavé. Bude to raritný hrdina? Alebo hrdina so super bonusmi? Hodia sa bonusy k zbrani? Zotri a objavuj!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
7-30 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
7,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Scratch Wars Starter (Canbalandia) - v bitke s bojovníkom Canbalandie nikdy nevieš, či ťa len tak seká, alebo rovno porcuje do gulášu. Zbieraj karty večne hladných kanibalov, vybav ich zbraňami a pochutnaj si na súperoch. Turnaj môžeš vyhrať ako samostané knieža Scratch Knight alebo bojuj so svojimi priateľmi v klanoch. Víťaz žerie všetko!

Scratch Wars - Starter (Canbalandia) obsahuje 6 kariet, 2 paličky, 1 stieradlo a exkluzívnu kovovú škatuľku.

Scratch Wars je netradičná zberateľská kartová hra, ktorá obsahuje obrovské množstvo herných variant a herných módov. Poraz kamaráta v boji so skutočnými kartami, vybav hrdinov zbraňami, vytvor tím alebo dokonca celú armádu. Alebo si načítaj karty (každá karta má unikátny QR kód) do aplikácie pre iOS alebo Android a objavuj svet online. Dobývaj územia, vyhrávaj turnaje, získaj slávu, mocné kúzla! A to je len začiatok...

V hre sa nachádza obrovské množstvo hrdinov s rôznymi menami a kombináciami vlastností. Hru je možné si zahrať vo dvojici, stačí na ňu jeden hrdina a jedna zbraň. Karty sú stieracie a práve to stieranie je veľmi napínavé. Bude to raritný hrdina? Alebo hrdina so super bonusmi? Hodia sa bonusy k zbrani? Zotri a objavuj!

  Obsah hry:
  • 8 kariet
  • 2 x palička
  • 1x stieradlo
  • Vreckové pravidlá
  • Exkluzívna kovová škatuľka
  Parametre:
  Počet hráčov:
  2-8 hráčov
  Dĺžka hry:
  7-30 min.
  Odporúčaný vek:
  10+
  Jazyk hry:
  Jazyk pravidiel:
  Výrobca:
  Autor:
  Jiri Mikolas
  Rok vydania:
  2017
  Podobné hry
  Hry ako životná filozofia
  Rýchle dodanie objednávky
  Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje