Scythe: Expeditions
Scythe: Expeditions je samostatne hrateľné pokračovanie hry Scythe, pre 1-5 hráčov, ktoré vás vezme na nové dobrodružstvo na ďalekej Sibíri! Nebo preťal oslepujúci záblesk a okolie rieky Tunguska zdecimoval náraz obrovského meteoritu. Táto deštruktívna udalosť prebudila prastarú hrozbu. Expedícia vedená Dr. Tarkovským sa vydáva do tajgy, v snahe dozvedieť sa o meteorite a následkoch jeho dopadu čo najviac. Hrdinovia z vojny, ktorí bažia po dobrodružstve a akcii zafinancujú svoje vlastné výpravy na Sibír v nádeji, že prekonajú všetky výzvy, dosiahnu slávu a pri troche šťastia objavia artefakty,presahujúce ľudské vedomosti. Ide o hru o prieskume, založenú na kartách obsahujúcich akcie a ich strategickom spájaní a kombinovaní. Expeditions ponúka podobnú atmosféru a zážitok, aký poznáte zo Scythe, hoc je mechanicky odlišná. Vylepšujte svojich pracovníkov a využívajte ich jedinečné zručnosti. Pomocou vášho ''mecha'' navštívte tajomné miesta a získajte karty nájdené pri ich prieskume. Použite pracovníkov, nájdené predmety a meteority, či rôzne úlohy na vylepšenie svojho robota.  Moc a klam vám môžu pomôcť prekonať ostatné expedície, budú však stačiť na porazenie mocnejšieho a oveľa tajomnejšieho nebezpečenstva?
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
86,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Scythe: Expeditions je samostatne hrateľné pokračovanie hry Scythe, pre 1-5 hráčov, ktoré vás vezme na nové dobrodružstvo na ďalekej Sibíri! Nebo preťal oslepujúci záblesk a okolie rieky Tunguska zdecimoval náraz obrovského meteoritu. Táto deštruktívna udalosť prebudila prastarú hrozbu.

Expedícia vedená Dr. Tarkovským sa vydáva do tajgy, v snahe dozvedieť sa o meteorite a následkoch jeho dopadu čo najviac. Hrdinovia z vojny, ktorí bažia po dobrodružstve a akcii zafinancujú svoje vlastné výpravy na Sibír v nádeji, že prekonajú všetky výzvy, dosiahnu slávu a pri troche šťastia objavia artefakty,presahujúce ľudské vedomosti.

Ide o hru o prieskume, založenú na kartách obsahujúcich akcie a ich strategickom spájaní a kombinovaní. Expeditions ponúka podobnú atmosféru a zážitok, aký poznáte zo Scythe, hoc je mechanicky odlišná. Vylepšujte svojich pracovníkov a využívajte ich jedinečné zručnosti. Pomocou vášho ''mecha'' navštívte tajomné miesta a získajte karty nájdené pri ich prieskume. Použite pracovníkov, nájdené predmety a meteority, či rôzne úlohy na vylepšenie svojho robota.  Moc a klam vám môžu pomôcť prekonať ostatné expedície, budú však stačiť na porazenie mocnejšieho a oveľa tajomnejšieho nebezpečenstva?

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jamey Stegmaier, Jakub Rozalski
Rok vydania:
2023
Herné rozšírenia
Scythe: Expeditions - Gears of Corruption Expansion
Dostupné od 26.7.2024
29,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje