Sequence stacks
Sequence stacks je variácia obľúbenej hry Sequence. Zahrá si ju 2-6 hráčov a budete v nej musieť strategicky rozmýšľať a plánovať, aby ste čo najskôr vytvorili sekvencie a vďaka tomu porazili súperov. V hre sa snažíte získať päť sekvencií (postupiek), skôr ako sa to podarí súperom. Na to využívate karty z ruky, ale v neskorších fázach hry viete využiť aj vrchnú kartu z vášho odhadzovacieho balíčka. Nezabudnite vo vhodnom čase využiť špeciálne karty, ktoré vám pomôžu na ceste k víťazstvu. Kto ako prvý získa päť žetónov sequencií, vyhráva.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
10,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Sequence stacks je variácia obľúbenej hry Sequence. Zahrá si ju 2-6 hráčov a budete v nej musieť strategicky rozmýšľať a plánovať, aby ste čo najskôr vytvorili sekvencie a vďaka tomu porazili súperov.

V hre sa snažíte získať päť sekvencií (postupiek), skôr ako sa to podarí súperom. Na to využívate karty z ruky, ale v neskorších fázach hry viete využiť aj vrchnú kartu z vášho odhadzovacieho balíčka. Nezabudnite vo vhodnom čase využiť špeciálne karty, ktoré vám pomôžu na ceste k víťazstvu. Kto ako prvý získa päť žetónov sequencií, vyhráva.

Obsah hry:

120 kariet
40 žetónov Sequencie (20 červených, 20 modrých)
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje