Settlers: Zrod Impéria - Rozkvět impéria
Settlers: Zrod Impéria - Rozkvět impéria je rozšírenie, ktoré hre Settlers pridáva úplne novú vrstvu, predstavením kampane v otvorenom svete! Od hry ku hre budú impériá hráčov napredovať a dosahovať nové éry, ciele, technológie, objavy a provincie. (Kampaň nemusíte hrať v skupine rovnakých spoluhráčov, pretože každé impérium sa môže rozvíjať vlastným tempom a predstavovať rôzne stupne pokroku.) Toto rozšírenie obsahuje 220 nových kariet rozdelených do troch typov: Provincie, Ciele a úspechy a Technológie a objavy. Navyše Settlers: Zrod Impéria skracuje hrateľnosť z piatich na štyri kolá!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
32,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Settlers: Zrod Impéria - Rozkvět impéria je rozšírenie, ktoré hre Settlers pridáva úplne novú vrstvu, predstavením kampane v otvorenom svete!

Od hry ku hre budú impériá hráčov napredovať a dosahovať nové éry, ciele, technológie, objavy a provincie. (Kampaň nemusíte hrať v skupine rovnakých spoluhráčov, pretože každé impérium sa môže rozvíjať vlastným tempom a predstavovať rôzne stupne pokroku.)

Toto rozšírenie obsahuje 220 nových kariet rozdelených do troch typov: Provincie, Ciele a úspechy a Technológie a objavy. Navyše Settlers: Zrod Impéria skracuje hrateľnosť z piatich na štyri kolá!

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45-90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Joanna Kijanka
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje