Sladká tečka: Klání cukrářů
V hre Sladká tečka sa ocitnete v rovnomenej pekárskej súťaži (teda, vy a s vami ešte maximálne traja ďalší pekári)! Aby ste sa sem dostali, museli ste si naložiť plné naberačky driny a odriekania, ale konečne ste dostali príležitosť, ukázať svoje schopnosti pred najlepšími pekármi a cukrármi sveta! Očakávania sú obrovské a na vás čakajú slávne recepty, ktoré musíte zvládnuť majstrovsky, aby ste porotu presvedčili, že na to naozaj máte! Problém je v tom, že okrem náročných zadaní musíte zvládnuť piecť v divokých podmienkach chaotickej kuchyne Sladkej bodky! Ak sa vám podarí pracovať prefíkanejšie a efektívnejšie, ako vašim oponentom, isto zvíťazíte! Ste v polovici pečenia, tak šup, šup! V priebehu súťaže budete získavať prísady, pripravovať recepty a za ich dopečenie získavať ocenenia. Čím viac receptov dokončíte, tým viac sa vám bude dariť, vďaka čomu môžete získať viac ocenení. Náskok pred konkurenciou môžete získať aj vďaka špeciálnemu kuchynskému náčiniu, alebo vďaka zlatkám. Začnite piecť teraz!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Sladká tečka sa ocitnete v rovnomenej pekárskej súťaži (teda, vy a s vami ešte maximálne traja ďalší pekári)! Aby ste sa sem dostali, museli ste si naložiť plné naberačky driny a odriekania, ale konečne ste dostali príležitosť, ukázať svoje schopnosti pred najlepšími pekármi a cukrármi sveta! Očakávania sú obrovské a na vás čakajú slávne recepty, ktoré musíte zvládnuť majstrovsky, aby ste porotu presvedčili, že na to naozaj máte!

Problém je v tom, že okrem náročných zadaní musíte zvládnuť piecť v divokých podmienkach chaotickej kuchyne Sladkej bodky! Ak sa vám podarí pracovať prefíkanejšie a efektívnejšie, ako vašim oponentom, isto zvíťazíte! Ste v polovici pečenia, tak šup, šup!

V priebehu súťaže budete získavať prísady, pripravovať recepty a za ich dopečenie získavať ocenenia. Čím viac receptov dokončíte, tým viac sa vám bude dariť, vďaka čomu môžete získať viac ocenení. Náskok pred konkurenciou môžete získať aj vďaka špeciálnemu kuchynskému náčiniu, alebo vďaka zlatkám.

Začnite piecť teraz!

Obsah hry:

1 hlavná doska
3 dosky zvyškov
16 misiek
91 žetónov prísad
1 doska kuchárskej čiapky
24 uskladnených prísad
4 dosky hráčov
48 kariet receptov
10 kariet udalostí
6 kariet cukrárov
24 kariet náčinia
4 výstavky ocenení
18 žetónov ocenenia
28 zlatiek
1 žetón začínajúceho hráča / konca časového limitu
1 bodovací hárok
4 žetóny rezervácií
4 akčné žetóny
1 pravidlá hry
 
Moduly
18 kariet výhod liniek
4 žetóny rúk
 
Sólo mód
1 doska Cukrobota
2 žetóny rúk
14 kariet Cukrobota
1 žetón silového poľa

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jonny Pac, Yoma, Antonio Zax
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje