Snow Tails
Snow Tail je výborná závodná hra, v ktorej budete pretekať na psích záprahoch. Stačí zostaviť jednu z možných tratí a vyraziť. Jedná sa už o tretie vydanie tejto zábavnej hry. Preto že ste ale zo začiatku neskúsení závodníci, máte k dispozícii záprah len s dvomi psami a brzdou. Každého psa symbolizuje jedna karta a podľe jej hodnoty a aktuálneho nastavenia brzdy sa pohybujete vpred a aj do strán. V každom ťahu môžete zmeniť iba jednu kartu, takže nie je žiadna sranda donútiť záprah k pohybu tým správnym smerom. Víťazstvo samozrejme získa ten, kto trať preletí najrýchlejšie, ale pozor na väčšine miest je rýchlosť obmezená a jej prekročenie traťoví komisári tvrdo trestajú.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
44,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Snow Tail je výborná závodná hra, v ktorej budete pretekať na psích záprahoch. Stačí zostaviť jednu z možných tratí a vyraziť. Jedná sa už o tretie vydanie tejto zábavnej hry.

Preto že ste ale zo začiatku neskúsení závodníci, máte k dispozícii záprah len s dvomi psami a brzdou. Každého psa symbolizuje jedna karta a podľe jej hodnoty a aktuálneho nastavenia brzdy sa pohybujete vpred a aj do strán. V každom ťahu môžete zmeniť iba jednu kartu, takže nie je žiadna sranda donútiť záprah k pohybu tým správnym smerom.

Víťazstvo samozrejme získa ten, kto trať preletí najrýchlejšie, ale pozor na väčšine miest je rýchlosť obmezená a jej prekročenie traťoví komisári tvrdo trestajú.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Fraser Lamont, Gordon Lamont
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Momentálne nedostupné
36,99 €
Momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje