Dicium
S hrou Dicium na vás čakajú 4 skvelé dobrodružstvá. Dicium je jedinečná hra, ktorá obsahuje 4 rozdielne hry, ktorých základom je 11 rovnakých kociek. Na kockách sú čísla a farby a ponúkajú vám množstvo kombinácií pri vykonávaní rôznych akcii v jednotlivých hrách.  Všetky 4 hry majú rovnaké všeobecné pravidlá a trvajú cca 30 - 60 minút. Každá jedna hra sa ale odohráva v inom svete a ponúka odlišný herný štýl. 1. CRAZY CUP - je pretekárska hra pre 1 až 4 hráčov od 8 rokov. Užijete si búrlivý závod naprieč Grand Canyon. Aké triky skúsite použiť, aby ste porazili súperov a prešli cieľom ako prvý? 2. DUNGEON je kooperatívna dobrodružná hra pre 1 až 4 hráčov od 10 rokov. Spolu so svojimi spoluhráčmi budete prehľadávať temné podzemie v nádeji, že nájdete poklady. Čo ale určite nájdete v podzemí sú príšery a pasce... Podarí sa vám nájsť najväčší poklad, korunu kráľa goblinov, skôr než Goblin opäť usadne na trón? 3. CIVILIZATION je dobývateľská hra pre 1 až 4 hráčov od 12 rokov. Staňte sa najväčším starovekým dobyvateľom. Peskúmajte súostrovie, založte nové mestá, postavte sa nepriateľom a vybudujte div, aby ste zabezpečili svojej ríši miesto v dejinách sveta.  4. SHOGUN je asymetrická hra pre 2 až 4 hráčov od 12 rokov. Ninja vtrhol do paláca, aby uniesol shoguna. Samuraji, verní Bushido kódu, ho musia chrániť. Na ktorú stranu sa postavíte? Na stranu ninjov alebo samurajov?  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

S hrou Dicium na vás čakajú 4 skvelé dobrodružstvá. Dicium je jedinečná hra, ktorá obsahuje 4 rozdielne hry, ktorých základom je 11 rovnakých kociek. Na kockách sú čísla a farby a ponúkajú vám množstvo kombinácií pri vykonávaní rôznych akcii v jednotlivých hrách. 

Všetky 4 hry majú rovnaké všeobecné pravidlá a trvajú cca 30 - 60 minút. Každá jedna hra sa ale odohráva v inom svete a ponúka odlišný herný štýl.

1. CRAZY CUP - je pretekárska hra pre 1 až 4 hráčov od 8 rokov. Užijete si búrlivý závod naprieč Grand Canyon. Aké triky skúsite použiť, aby ste porazili súperov a prešli cieľom ako prvý?

2. DUNGEON je kooperatívna dobrodružná hra pre 1 až 4 hráčov od 10 rokov. Spolu so svojimi spoluhráčmi budete prehľadávať temné podzemie v nádeji, že nájdete poklady. Čo ale určite nájdete v podzemí sú príšery a pasce... Podarí sa vám nájsť najväčší poklad, korunu kráľa goblinov, skôr než Goblin opäť usadne na trón?

3. CIVILIZATION je dobývateľská hra pre 1 až 4 hráčov od 12 rokov. Staňte sa najväčším starovekým dobyvateľom. Peskúmajte súostrovie, založte nové mestá, postavte sa nepriateľom a vybudujte div, aby ste zabezpečili svojej ríši miesto v dejinách sveta. 

4. SHOGUN je asymetrická hra pre 2 až 4 hráčov od 12 rokov. Ninja vtrhol do paláca, aby uniesol shoguna. Samuraji, verní Bushido kódu, ho musia chrániť. Na ktorú stranu sa postavíte? Na stranu ninjov alebo samurajov?

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Joachim Thôme
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje