Tapestry: Fantasies & Futures Expansion
Tapestry: Fantasies & Futures Expansion je tretie a posledné rozšírenie ku krásnej hre Tapestry. Vďaka tomuto rozšíreniu sa dostanete do paralelných svetov a objavíte svet fantasy, vďaka ktorému budete mať ešte viac možností, ako hrať túto hru. Môžete budovať celé civilizácie inšpirované populárnymi fantasy a sci-fi príbehmi. Okrem toho, niektoré tapestry karty obsahujú novú mechaniku – elixíry, vďaka ktorým získate jednorazové bonusy. Toto rozšírenie je plne kompatibilné aj s ostatnými rozšíreniami tejto hry. Sú v ňom aj súhrnné pravidlá pre všetky rozšírenia a základnú hru.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
26,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Tapestry: Fantasies & Futures Expansion je tretie a posledné rozšírenie ku krásnej hre Tapestry. Vďaka tomuto rozšíreniu sa dostanete do paralelných svetov a objavíte svet fantasy, vďaka ktorému budete mať ešte viac možností, ako hrať túto hru.

Môžete budovať celé civilizácie inšpirované populárnymi fantasy a sci-fi príbehmi. Okrem toho, niektoré tapestry karty obsahujú novú mechaniku – elixíry, vďaka ktorým získate jednorazové bonusy.

Toto rozšírenie je plne kompatibilné aj s ostatnými rozšíreniami tejto hry. Sú v ňom aj súhrnné pravidlá pre všetky rozšírenia a základnú hru.

Obsah hry:

10 nových civilizácií
6 podložiek pokročilého hlavného mesta
38 nových kariet tapestry
12 nových kariet technológií
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Chris Scaffidi, Mike Young
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje