Tapestry EN
Tapestry je civilizačná hra, v ktorej sa vrátite tisíce rokov dozadu na začiatok ľudstva. Je len na vás akú cestu do budúcnosti si zvolíte. Vaša civilizácia je predsa jedinečná!  V hre Tapestry začínate prakticky s ničím a postupne sa dostávate vyššie a vyššie na štyroch meračoch (veda, technológia, objavovanie a vojenská sila), čím získate rôzne benefity. Môžete sa viac sústrediť na jednu oblasť, alebo hrať viac vyvážene. Takisto si postupne vylepšíte aj svoj príjem, vybudujte si mesto, získate víťazné body a získate karty tapestry, ktoré prerozprávajú príbeh vašej civilizácie.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
89,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Tapestry je civilizačná hra, v ktorej sa vrátite tisíce rokov dozadu na začiatok ľudstva. Je len na vás akú cestu do budúcnosti si zvolíte. Vaša civilizácia je predsa jedinečná! 

V hre Tapestry začínate prakticky s ničím a postupne sa dostávate vyššie a vyššie na štyroch meračoch (veda, technológia, objavovanie a vojenská sila), čím získate rôzne benefity. Môžete sa viac sústrediť na jednu oblasť, alebo hrať viac vyvážene. Takisto si postupne vylepšíte aj svoj príjem, vybudujte si mesto, získate víťazné body a získate karty tapestry, ktoré prerozprávajú príbeh vašej civilizácie.

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jamey Stegmaier
Rok vydania:
2019
Herné rozšírenia
Tapestry: Fantasies & Futures Expansion
objednáme pre vás
26,99 €
Tapestry: Plans & Ploys
objednáme pre vás
26,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje