Wingspan: European Expansion
Wingspan: European Expansion je prvé rozšírenie ku hre Wingspan (Na křídlech), v ktorej sa z hráčov stávajú výskumníci, pozorovatelia vtákov, ornitológovia a zberatelia. Ich snahou je objaviť a prilákať tých najlepších vtákov do svojej rezervácie. Hra trvá 4 kolá a počas jednotlivých kôl vykonávajú hráči akcie, ktorými sa snažia vychovať rôznych vtákov v ich prirodzenom prostredí. Toto rozšírenia prináša do hry vtákov vyskytujúcich sa v Európe, s novými schopnosťami, ktoré zvyšujú interakciu medzi hráčmi, nové bonusové karty, plus nový organizér na karty, ďaľších 15 vajíčok a extra žetóny jedla. 
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40-70 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Wingspan: European Expansion je prvé rozšírenie ku hre Wingspan (Na křídlech), v ktorej sa z hráčov stávajú výskumníci, pozorovatelia vtákov, ornitológovia a zberatelia. Ich snahou je objaviť a prilákať tých najlepších vtákov do svojej rezervácie. Hra trvá 4 kolá a počas jednotlivých kôl vykonávajú hráči akcie, ktorými sa snažia vychovať rôznych vtákov v ich prirodzenom prostredí.

Toto rozšírenia prináša do hry vtákov vyskytujúcich sa v Európe, s novými schopnosťami, ktoré zvyšujú interakciu medzi hráčmi, nové bonusové karty, plus nový organizér na karty, ďaľších 15 vajíčok a extra žetóny jedla. 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
40-70 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Elizabeth Hargrave
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje