Snow Time
Sneží! Zima ja konečne tu! Ako malí šarvanci reprezentujete svoju dedinku v súboji na úžasnom strome. Zbierajte ovocie, odhadujte súperov a vyhýbajte sa ich snehovým guliam. Ovocie sa náhodne objavuje na hernom pláne, ktorý predstavuje strom. Hráči sa ho snažia získať a preto musia šplhať po konároch. Má to však háčik. Ovocie hráč získa, iba pokiaľ je na konári sám a pokiaľ nie je nejaký iný hráč na konári priamo nad ním. A preto musia hráči odhadovať ťahy ostatných, inak sa strhne hádka, ktorá môže viesť ku strate kariet. Iba keď sa budete prezieravo vyhýbať šarvátkam, môžete získať body. Veselá hra, v ktorej sa spája závodná hra s blafovaním a odhadovaním súperov
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Sneží! Zima ja konečne tu!

Ako malí šarvanci reprezentujete svoju dedinku v súboji na úžasnom strome. Zbierajte ovocie, odhadujte súperov a vyhýbajte sa ich snehovým guliam.

Ovocie sa náhodne objavuje na hernom pláne, ktorý predstavuje strom. Hráči sa ho snažia získať a preto musia šplhať po konároch. Má to však háčik. Ovocie hráč získa, iba pokiaľ je na konári sám a pokiaľ nie je nejaký iný hráč na konári priamo nad ním. A preto musia hráči odhadovať ťahy ostatných, inak sa strhne hádka, ktorá môže viesť ku strate kariet. Iba keď sa budete prezieravo vyhýbať šarvátkam, môžete získať body.

Veselá hra, v ktorej sa spája závodná hra s blafovaním a odhadovaním súperov

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Frank Meyer
Rok vydania:
2018
Užitočné odkazy:
Hodnotenie hry
Alexandra
27.3.2020
Veľmi vydarená francúzska hra s krásnym vizuálom. Obsahuje aj plnohodnotný variant pre dvoch hráčov, kedy hrá každý s dvoma figúrkami a tým pádom aj s dvomi sadami kariet. Za plus považujem aj fakt, že častokrát takmer do poslednej chvíle neviete, kto vyhrá (aj figúrku/dedinčana, ktorá už bola skoro na konci, môže predbehnúť figúrka, ktorej sa spočiatku nedarilo pohnúť z miesta a potácala sa kdesi na začiatku počítadla bodov). Odporúčaný vek je podľa môjho názoru trochu nadsadený, pravidlá určite pochopí aj mladšie dieťa, čo však neznamená, že by sa pri hre nebavili aj dospelí. Vrelo odporúčam. Pre nás skutočne príjemné prekvapenie.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje