Spreading Shadows: Legend of the Five Rings LCG
Legend of the Five Rings: The Card Game je zberateľská kartová LCG (living card game) hra, ktorá rozpráva epický príbeh o boji Veľkých Klanov impéria Rokugan, vojnách, cti, hrdinstve, intrigách a sile piatich elementov. Rokugan je mýtická krajina inšpirovaná svetom feudálneho Japonska a jeho mytológie, svetom samurajov a neľútostným bojom medzi ich rodmi, svetom cti, hrdosti, ale aj intríg a zrady.  Toto rozšírenie je v angličtine a tento jazyk je na jeho hranie potrebný, preto aj popis ďalej uvádzame v anglickom jazyku: There is a darkness spreading through Rokugan. War is on the tip of everyone’s tongue and chaos has come to the Imperial Capital. Meanwhile, the Crab Clan fights valiantly to defend the Emerald Empire from the shadows spreading to the south. With Rokugan as unstable as ever, can the samurai of Rokugan stop the spreading darkness? Defend Rokugan with Spreading Shadows, the second dynasty pack in the Dominion cycle for Legend of the Five Rings: The Card Game! Spreading Shadows continues to emphasize the themes of the Dominion cycle, introducing new eminent provinces, cards featuring the rally keyword, and a focus on powerful dynasty events.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
14,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Legend of the Five Rings: The Card Game je zberateľská kartová LCG (living card game) hra, ktorá rozpráva epický príbeh o boji Veľkých Klanov impéria Rokugan, vojnách, cti, hrdinstve, intrigách a sile piatich elementov. Rokugan je mýtická krajina inšpirovaná svetom feudálneho Japonska a jeho mytológie, svetom samurajov a neľútostným bojom medzi ich rodmi, svetom cti, hrdosti, ale aj intríg a zrady. 

Toto rozšírenie je v angličtine a tento jazyk je na jeho hranie potrebný, preto aj popis ďalej uvádzame v anglickom jazyku:

There is a darkness spreading through Rokugan. War is on the tip of everyone’s tongue and chaos has come to the Imperial Capital. Meanwhile, the Crab Clan fights valiantly to defend the Emerald Empire from the shadows spreading to the south. With Rokugan as unstable as ever, can the samurai of Rokugan stop the spreading darkness?

Defend Rokugan with Spreading Shadows, the second dynasty pack in the Dominion cycle for Legend of the Five Rings: The Card Game!

Spreading Shadows continues to emphasize the themes of the Dominion cycle, introducing new eminent provinces, cards featuring the rally keyword, and a focus on powerful dynasty events.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje