Star Realms: Deluxe Nova Collection Kickstarter Exclusive Foil Collectors
Star Realms je rýchla kartová vesmírna bojovka pre 1-6 hráčov, v ktorej počas hry budujete svoju vesmírnu stanicu, povolávate rôzne vesmírne lode a snažíte sa zničiť základne súperov! Umne kombinuje zábavu z deckbuildingu s interaktivitou boja v štýle Trading Card Game. Bojujte so svojimi priateľmi alebo tímom a hrajte kooperatívne proti hre! Do hry sa zapájajú 4 rôzne frakcie, je teda dobré riadne zvažovať z ktorých frakcií si budujete flotilu, keďže mnohé vlastnosti lodí sa aktivujú až keď je prítomná iná loď rovnakej frakcie. Nova Collection obsahuje nádherné foilové karty z balíčkov: Promo Pack 1, the Gambit Set, Crisis: Bases and Battleships, Crisis: Events, Crisis: Heroes, Crisis: Fleets and Fortresses, the Cosmic Gambit Set a Star Realms Base set so šiestimi štartovacími balíčkami a extra prieskumníkmi. Sada tiež obsahuje 6 veľkých "bodovačov", nádherný hrací plán a krabicu, v ktorej je uložená táto kolekcia.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
15-45 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
99,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Star Realms je rýchla kartová vesmírna bojovka pre 1-6 hráčov, v ktorej počas hry budujete svoju vesmírnu stanicu, povolávate rôzne vesmírne lode a snažíte sa zničiť základne súperov! Umne kombinuje zábavu z deckbuildingu s interaktivitou boja v štýle Trading Card Game. Bojujte so svojimi priateľmi alebo tímom a hrajte kooperatívne proti hre! Do hry sa zapájajú 4 rôzne frakcie, je teda dobré riadne zvažovať z ktorých frakcií si budujete flotilu, keďže mnohé vlastnosti lodí sa aktivujú až keď je prítomná iná loď rovnakej frakcie.

Nova Collection obsahuje nádherné foilové karty z balíčkov: Promo Pack 1, the Gambit Set, Crisis: Bases and Battleships, Crisis: Events, Crisis: Heroes, Crisis: Fleets and Fortresses, the Cosmic Gambit Set a Star Realms Base set so šiestimi štartovacími balíčkami a extra prieskumníkmi. Sada tiež obsahuje 6 veľkých "bodovačov", nádherný hrací plán a krabicu, v ktorej je uložená táto kolekcia.

Obsah hry:

250+ foilových kariet
6 číselných počítadieľ životov
24" x 14" herná doska
Challenge board
9 oddeľovačov na balíky
Deluxe 15" x 13" x 4" Game Box krabička

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
15-45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Robert Dougherty Darwin Kastle
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje