Star Trek Adventures - Starter set
Star Trek Adventures Vás zavedie na okraj galaxie, kde na vašu loď a posádku dychtivých prieskumníkov, reprezentujúcich to najlepšie zo Spojenej Federácie Planét, čakájú nové objavy. Služba Federácii Vás zavedie do neprebádaných končín, do kolónií, k hraniciam s inými mocnosťami, či preskúmavať hviezdne javy. Tento začiatočný set obsahuje všetko čo je potrebné na prvú cestu do nekonečného vesmíru, vrátane pútavej kampani skladajúcej sa z 3 nadväzujúcich misií, ktoré Vás naučia pravidlá aj za pochodu a otestujú statočnosť až 5 hráčov. Pavidlá Vás uvedú do herného systému 2d20 adaptovaného pre Star Trek Adventures používaného v ďaľších RPG hrách ako Conan: Adventures in an Age Undreamed Of, John Carter of Mars, and the Infinity RPG.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
19,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Star Trek Adventures Vás zavedie na okraj galaxie, kde na vašu loď a posádku dychtivých prieskumníkov, reprezentujúcich to najlepšie zo Spojenej Federácie Planét, čakájú nové objavy. Služba Federácii Vás zavedie do neprebádaných končín, do kolónií, k hraniciam s inými mocnosťami, či preskúmavať hviezdne javy.

Tento začiatočný set obsahuje všetko čo je potrebné na prvú cestu do nekonečného vesmíru, vrátane pútavej kampani skladajúcej sa z 3 nadväzujúcich misií, ktoré Vás naučia pravidlá aj za pochodu a otestujú statočnosť až 5 hráčov.

Pavidlá Vás uvedú do herného systému 2d20 adaptovaného pre Star Trek Adventures používaného v ďaľších RPG hrách ako Conan: Adventures in an Age Undreamed Of, John Carter of Mars, and the Infinity RPG.

 

Obsah hry:

Úvodné pravidlá
Kampaň (3 nadväzujúce misie)
5 predgenerovaných postáv dôstojníkov a 1 loď Hviezdnej flotily
2 20-stenné kocky a 4 upravené 6-stenné kocky
Žetóny dynamiky a postáv
Mapy pre lokácie použité v kampani

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje