Star Trek Adventures: Captain's Log Solo Roleplaying Game
Odvážte sa ísť tam, kde ešte nikto nebol. "Neexistuje nič také ako neznáme, len dočasne nepoznané, dočasne nepochopené."-Kapitán James T. Kirk The Captain's Log Solo Roleplaying Game je 326-stranová kniha pravidiel, ktorá poskytuje kompletnú a zoptimalizovanú verziu oceneného systému 2d20 používaného pre hru na hrdinov Star Trek Adventures. Knihu môžete použiť na vytváranie vlastných príbehov zo sveta Star Trek s napínavou postavou vytvorenou z Vašej vlastnej fantázie. Či už sa vydávate do vesmíru sami, vediete misie preskúmajúce celú galaxiu spolu s priateľmi, alebo skúmate neznáme s pánom hry, ktorý Vás prevedie dobrodružstvami, môžete použiť rady a tabuľky obsiahnuté v Kapitánovom denníku na vytvorenie nespočetných hodín nezabudnuteľných dobrodružstiev v Star Treku vesmíre. Vytvorte si originálnu postavu a využite nástroje v tejto knihe v kombinácii so svojou bujnou predstavivosťou, aby ste vytvorili svoje vlastné fascinujúce príbehy v štýle Star Trek. Hrajte v akejkoľvek ére Star Treku – od 21. storočia po 32. storočie a všetko medzi tým. Preskúmajte podivné nové svety, nové civilizácie a všetky zázraky vesmíru! Čo objavíte pri skúmaní poslednej hranice - vesmíru? 326-stranová kniha v pevnej väzbe Captain's Log Solo Roleplaying Game obsahuje: Zoptimalizovanú sadu pravidiel 2d20, ktorá umožňuje nespočetné množstvo spôsobov ako hrať. Životné cesty a úlohy pre akýkoľvek typ postavy, nielen pre kapitánov Hviezdnej flotily. Samostatná hra založená na príbehu, ktorá podporuje drámu v bezpečnom priestore. Úvod do Star Treku, vrátane spoločnosti, technológií a rôznych ér pre hranie. Pravidlá pre vytváranie konkrétnej alebo náhodnej vlastnej hviezdnej lode alebo základne. Možnosti hrať hru sólo, v spolupráci s priateľmi a bez, alebo s pánom hry. Návod ako implementovať pravidlá a rozprávať vlastné príbehy. Viac ako 100 náhodných tabuliek a príbehových matíc použiteľných v rozmanitých hrách, vrátane mimozemských svetov a zriadení, spojencov a nepriateľov, tém misií, čo robiť medzi hrami a ešte oveľa viac! Táto kniha je samostatný produkt a nevyžaduje si nič viac z kníh Star Trek Adventures. Star Trek Adventures: Captain's Log Solo Roleplaying Game - DS9 má inú obálku, ale obsah je rovnaký.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Odvážte sa ísť tam, kde ešte nikto nebol.

"Neexistuje nič také ako neznáme, len dočasne nepoznané, dočasne nepochopené."
-Kapitán James T. Kirk

The Captain's Log Solo Roleplaying Game je 326-stranová kniha pravidiel, ktorá poskytuje kompletnú a zoptimalizovanú verziu oceneného systému 2d20 používaného pre hru na hrdinov Star Trek Adventures. Knihu môžete použiť na vytváranie vlastných príbehov zo sveta Star Trek s napínavou postavou vytvorenou z Vašej vlastnej fantázie.

Či už sa vydávate do vesmíru sami, vediete misie preskúmajúce celú galaxiu spolu s priateľmi, alebo skúmate neznáme s pánom hry, ktorý Vás prevedie dobrodružstvami, môžete použiť rady a tabuľky obsiahnuté v Kapitánovom denníku na vytvorenie nespočetných hodín nezabudnuteľných dobrodružstiev v Star Treku vesmíre.

Vytvorte si originálnu postavu a využite nástroje v tejto knihe v kombinácii so svojou bujnou predstavivosťou, aby ste vytvorili svoje vlastné fascinujúce príbehy v štýle Star Trek. Hrajte v akejkoľvek ére Star Treku – od 21. storočia po 32. storočie a všetko medzi tým. Preskúmajte podivné nové svety, nové civilizácie a všetky zázraky vesmíru!

Čo objavíte pri skúmaní poslednej hranice - vesmíru?

326-stranová kniha v pevnej väzbe Captain's Log Solo Roleplaying Game obsahuje:

Zoptimalizovanú sadu pravidiel 2d20, ktorá umožňuje nespočetné množstvo spôsobov ako hrať.
Životné cesty a úlohy pre akýkoľvek typ postavy, nielen pre kapitánov Hviezdnej flotily.
Samostatná hra založená na príbehu, ktorá podporuje drámu v bezpečnom priestore.
Úvod do Star Treku, vrátane spoločnosti, technológií a rôznych ér pre hranie.
Pravidlá pre vytváranie konkrétnej alebo náhodnej vlastnej hviezdnej lode alebo základne.
Možnosti hrať hru sólo, v spolupráci s priateľmi a bez, alebo s pánom hry.
Návod ako implementovať pravidlá a rozprávať vlastné príbehy.
Viac ako 100 náhodných tabuliek a príbehových matíc použiteľných v rozmanitých hrách,
vrátane mimozemských svetov a zriadení, spojencov a nepriateľov, tém misií, čo robiť medzi hrami a ešte oveľa viac!


Táto kniha je samostatný produkt a nevyžaduje si nič viac z kníh Star Trek Adventures.

Star Trek Adventures: Captain's Log Solo Roleplaying Game - DS9 má inú obálku, ale obsah je rovnaký.

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje