Stargate SG-1 Roleplaying Game Core Rulebook
Pozdrav buď cestovateľ. Veliteľstvo Stargate (SGC) vytvorilo nový program Phoenix site, aby bránil galaxiu proti Goa’uldským pánom sústav. Každé dobrodružstvo cez sieť portálov Hviezdnych brán otvára cestu na prieskumné misie do známych i neznámych svetov, kde sa môže rozhodnúť o budúcnosti celých civilizácií. Vaše rozhodnutie pripojiť sa k programu potešilo Tau’ri, slobodných Jaffov, Tok'ra ako aj zvyšných spojencov. The Stargate SG-1 Roleplaying Game je sci-fi hra na hrdinov, v ktorej preberáte úlohu člena tímu Hviezdnej brány tajného medziplanetárneho programu, označeného ako Phoenix Site. Ako člen Stargate Phoenix Site sa so svojimi spoluhráčmi vydáte na misie pod vedením pána jaskyne s cieľom preskúmať nové svety a kultúry, získať nové technológie a bojovať za zachovanie slobody v celej galaxii Mliečna dráha.- Vytvorte si vlastnú postavu výberom z 5 rás, 6 tried a množstva zaujímavých pôvodov.- Beztriedne postupovanie úrovňami: Po úrovni 5 môžete začať trénovať svoju postavu a vybrať si zo širokej škály schopností, ktoré vám umožnia formovať postavu tak, ako chcete.- Zúčastnite sa nových typov dejových a akčných stretnutí, ako sú presviedčanie, výskum a vývoj, letecký súboj, prenasledovanie, prestrelka a mnoho ďalších.- Vytvorte si svoje vlastné príbehy o Hviezdnej bráne a použite nový systém tvorby kampaní, na vytvorenie príbehu ako z televízneho seriálu.- So známymi základnými pravidlami 5. edície d20(D&D) sa budete cítiť ako doma. Boli však prispôsobené, aby zapadali do moderného sci-fi prostredia.- Zamerajte sa na sociálnu a dejovú mechaniku s pridaním odvahy a odhodlania pre sociálne stretnutia.- K dohnaniu udalostí vo vesmíre Vám pomôže krátka inštruktážna kapitola programu Hviezdnej brány, ktorá podrobne popisuje všetko, čo je známe do sezóny 7. Zahŕňa nových Goa'uldov, planéty, spojencov a formy života.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
45,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Pozdrav buď cestovateľ.
Veliteľstvo Stargate (SGC) vytvorilo nový program Phoenix site, aby bránil galaxiu proti Goa’uldským pánom sústav. Každé dobrodružstvo cez sieť portálov Hviezdnych brán otvára cestu na prieskumné misie do známych i neznámych svetov, kde sa môže rozhodnúť o budúcnosti celých civilizácií. Vaše rozhodnutie pripojiť sa k programu potešilo Tau’ri, slobodných Jaffov, Tok'ra ako aj zvyšných spojencov.

The Stargate SG-1 Roleplaying Game je sci-fi hra na hrdinov, v ktorej preberáte úlohu člena tímu Hviezdnej brány tajného medziplanetárneho programu, označeného ako Phoenix Site. Ako člen Stargate Phoenix Site sa so svojimi spoluhráčmi vydáte na misie pod vedením pána jaskyne s cieľom preskúmať nové svety a kultúry, získať nové technológie a bojovať za zachovanie slobody v celej galaxii Mliečna dráha.
- Vytvorte si vlastnú postavu výberom z 5 rás, 6 tried a množstva zaujímavých pôvodov.
- Beztriedne postupovanie úrovňami: Po úrovni 5 môžete začať trénovať svoju postavu a vybrať si zo širokej škály schopností, ktoré vám umožnia formovať postavu tak, ako chcete.
- Zúčastnite sa nových typov dejových a akčných stretnutí, ako sú presviedčanie, výskum a vývoj, letecký súboj, prenasledovanie, prestrelka a mnoho ďalších.
- Vytvorte si svoje vlastné príbehy o Hviezdnej bráne a použite nový systém tvorby kampaní, na vytvorenie príbehu ako z televízneho seriálu.
- So známymi základnými pravidlami 5. edície d20(D&D) sa budete cítiť ako doma. Boli však prispôsobené, aby zapadali do moderného sci-fi prostredia.
- Zamerajte sa na sociálnu a dejovú mechaniku s pridaním odvahy a odhodlania pre sociálne stretnutia.
- K dohnaniu udalostí vo vesmíre Vám pomôže krátka inštruktážna kapitola programu Hviezdnej brány, ktorá podrobne popisuje všetko, čo je známe do sezóny 7. Zahŕňa nových Goa'uldov, planéty, spojencov a formy života.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje