Star Wars: Bounty Hunters CZ
Star Wars: Bounty Hunters je jemne strategická draftovacia* kartovka pre 2-6 hráčov, v ktorej sa z vás stanú elitný lovci odmien, prenasledujúci svoje ciele naprieč galaxiou! Podarí sa vám zajať tie najcennejšie ciele a stanete sa legendou? Na vašej "lovcoodmienskej" ceste budete musieť získať správnych spojencov a tiež vylepšovať svoju droidiu posádku. Nikto na nikoho nečaká a všetci hráte naraz, čo spôsobuje, že sa všetko deje extrémne rýchlo a vy musíte dávať pozor, aby ste sa dostali k najlepším príležitostiam a občas sa nemôžete báť riskovať, pretože iba život na hrane je spôsob, akým môžete v tomto fachu uspieť.     Draft v podstate funguje na princípe - vyber si a posuň ďalej
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
20,49 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Star Wars: Bounty Hunters je jemne strategická draftovacia* kartovka pre 2-6 hráčov, v ktorej sa z vás stanú elitný lovci odmien, prenasledujúci svoje ciele naprieč galaxiou! Podarí sa vám zajať tie najcennejšie ciele a stanete sa legendou?

Na vašej "lovcoodmienskej" ceste budete musieť získať správnych spojencov a tiež vylepšovať svoju droidiu posádku. Nikto na nikoho nečaká a všetci hráte naraz, čo spôsobuje, že sa všetko deje extrémne rýchlo a vy musíte dávať pozor, aby ste sa dostali k najlepším príležitostiam a občas sa nemôžete báť riskovať, pretože iba život na hrane je spôsob, akým môžete v tomto fachu uspieť.

 

 

Draft v podstate funguje na princípe - vyber si a posuň ďalej

Obsah hry:

201 kariet, 42 žetónov, 1 bodovací hárok, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Frédéric Henry
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje