Star Wars: I've Got a Bad Feeling About This!
V každom filme Star Wars zaznie veta: "I´ve got a bad feeling about this!" (Nemám z toho dobrý pocit!) Táto veta je chronicky známa všetkým fanúšikom Hviezdnych vojen a stala sa podnetom pre vznik hry s rovnakým názvom. Star Wars: I've Got a Bad Feeling About This! je kartová hra, v ktorej sa hráči snažia zotrvať až do konca. Je nutné svojich súperov oklamať a vyradiť z hry. Samotné čaro a vtipnosť hry sa skrýva v kartách, na ktorých nájdete efekty plné nebezpečenstiev, karty s komickými následkami alebo dobre známe galaktické vtipy. Aby sa hráči vyhli zdrvujúcemu účinku Nooo! kariet, musia použiť kartu Escape!. Hráčom sa môže stať, že budú musieť dýchať ako Darth Vader alebo rozprávať ako Majster Yoda až do konca hry. V hre sú aj karty ako napríklad Jedi Mind Trick, ktoré súperov oklamú a hlavne narušia ich plány do ďalšieho ťahu. Hráč, ktorý ostane v hre posledný sa stáva víťazom.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V každom filme Star Wars zaznie veta: "I´ve got a bad feeling about this!" (Nemám z toho dobrý pocit!) Táto veta je chronicky známa všetkým fanúšikom Hviezdnych vojen a stala sa podnetom pre vznik hry s rovnakým názvom.

Star Wars: I've Got a Bad Feeling About This! je kartová hra, v ktorej sa hráči snažia zotrvať až do konca. Je nutné svojich súperov oklamať a vyradiť z hry. Samotné čaro a vtipnosť hry sa skrýva v kartách, na ktorých nájdete efekty plné nebezpečenstiev, karty s komickými následkami alebo dobre známe galaktické vtipy. Aby sa hráči vyhli zdrvujúcemu účinku Nooo! kariet, musia použiť kartu Escape!. Hráčom sa môže stať, že budú musieť dýchať ako Darth Vader alebo rozprávať ako Majster Yoda až do konca hry. V hre sú aj karty ako napríklad Jedi Mind Trick, ktoré súperov oklamú a hlavne narušia ich plány do ďalšieho ťahu. Hráč, ktorý ostane v hre posledný sa stáva víťazom.

Obsah hry:
  • 63 kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje