Exploding Kittens NSFW Deck
Exploding Kittens NSFW Deck je samostatne hrateľné rozšírenie ku hre Exploding Kittens. Obsahuje karty, ktoré neboli príliž vhodné na to, aby boli zaradené do základnej "detskej" verzie. Dá sa hrať samostatne, ale tiež zamiešať do základnej hry a tým priniesť do nej nové útoky, obrany a hlavne mačičky :) Exploding Kittens je skvelá, zábavná hra vhodná pre všetkých milovníkov mačiek a explózií. Postupne si ťaháte karty z kopy, až kým nevytiahnete mačku. Mačka znamená výbuch a vy ste prehrali. Našťastie máte k dispozícii aj karty, ktorými zneškodníte mačku, aby ste nevybuchli, ale tiež útočné karty, ktorými poškodíte súperom napríklad tak, že im posuniete vašu výbušnú mačičku. Podarí sa vám obstáť v skúške života a prežiť útok výbušných mačiek?
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
24,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Exploding Kittens NSFW Deck je samostatne hrateľné rozšírenie ku hre Exploding Kittens. Obsahuje karty, ktoré neboli príliž vhodné na to, aby boli zaradené do základnej "detskej" verzie. Dá sa hrať samostatne, ale tiež zamiešať do základnej hry a tým priniesť do nej nové útoky, obrany a hlavne mačičky :)

Exploding Kittens je skvelá, zábavná hra vhodná pre všetkých milovníkov mačiek a explózií. Postupne si ťaháte karty z kopy, až kým nevytiahnete mačku. Mačka znamená výbuch a vy ste prehrali. Našťastie máte k dispozícii aj karty, ktorými zneškodníte mačku, aby ste nevybuchli, ale tiež útočné karty, ktorými poškodíte súperom napríklad tak, že im posuniete vašu výbušnú mačičku. Podarí sa vám obstáť v skúške života a prežiť útok výbušných mačiek?

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small
Rok vydania:
2015
Hodnotenie hry
Mahana
31.3.2020
V prvom rade chcem opravit popis na stranke - nejde o ziadne rozsirenie. Toto je identicka hra ako original (non-NSFW) verzia, rovnaky pocet kariet s rovnakymi funkciami, jedine, co je ine, su ilustracie (family-friendly obrazky a popisy su nahradene NSFW verziami). Pisem to preto, aby si niekto nahodou nekupil original a potom k tomu tuto NSFW verziu a ocakaval nejake rozsirenie hry - rozsirenie je to asi take, ako keby ste k jednemu baliku sedmovych kariet kupili druhy s inymi obrazkami, a mysleli si, ze vam to nejak vyrazne zmeni dalsiu particku Farara :) Kazdopadne hra samotna je fajn, hlavne ked je vas viac. Je nenarocna, bavi aj casual hracov, je rychla a da sa aj relativne taktizovat, nie je to len slepa nahoda. Ako taka casual party hra niekam do podniku alebo na chatu odporucam.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje