Stranger Things Eggo Card Game
Stranger Things Eggo Card Game je zábavná kartová hra, ktorá vznikla na základe obľúbeného Netflixového seriálu Stranger Things.  Hráči si zvolia za akú postavu chcú hrať. V ponuke sú všetky obľúbené postavy zo seriálu - Will, Mike, Lucas, Dustin, Eleven, Hopper a Barb. Potom si každý hráč potiahne 4 Eggo karty, ktorých efekty môžu poslať iného hráča do opačného sveta Upside down, alebo ho prinútiť potiahnuť si 2 karty, otočiť smer hry, povolať Demogorgona, alebo spôsobiť to, že každý prejde na opačnú stranu - do Upside down a tí, ktorí sú už tam sa vrátia späť. Víťazom sa stane hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich Eggo kariet.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Stranger Things Eggo Card Game je zábavná kartová hra, ktorá vznikla na základe obľúbeného Netflixového seriálu Stranger Things. 

Hráči si zvolia za akú postavu chcú hrať. V ponuke sú všetky obľúbené postavy zo seriálu - Will, Mike, Lucas, Dustin, Eleven, Hopper a Barb. Potom si každý hráč potiahne 4 Eggo karty, ktorých efekty môžu poslať iného hráča do opačného sveta Upside down, alebo ho prinútiť potiahnuť si 2 karty, otočiť smer hry, povolať Demogorgona, alebo spôsobiť to, že každý prejde na opačnú stranu - do Upside down a tí, ktorí sú už tam sa vrátia späť. Víťazom sa stane hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich Eggo kariet.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje