Schrödinger’s Cats
Schrödinger’s Cats je pseudo-vedecká kartová hra pre 2 - 6 hráčov. Je to rýchla, zábavná blafovacia hra s milými obrázkami mačiek. Hráči v priebehu hry zahajujú experimenty, formujú hypotézy a snažia sa zmariť výskumy iných hráčov. Hráči si vyberú jednu z postáv ako napríklad Albert Felinestein, Sally Prride, alebo Neil deGrasse Tabby a snažia sa dokázať pomocou svojich špeciálnych schopností svoje hypotézy. Alebo prinajhoršom podkopať autoritu súperov. Každý hráč sa snaží odhadnúť počet živých mačiek, mŕtvych mačiek, alebo prázdnych krabíc v Schrödingerovom labáku.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10-30 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
18,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Schrödinger’s Cats je pseudo-vedecká kartová hra pre 2 - 6 hráčov. Je to rýchla, zábavná blafovacia hra s milými obrázkami mačiek.

Hráči v priebehu hry zahajujú experimenty, formujú hypotézy a snažia sa zmariť výskumy iných hráčov. Hráči si vyberú jednu z postáv ako napríklad Albert Felinestein, Sally Prride, alebo Neil deGrasse Tabby a snažia sa dokázať pomocou svojich špeciálnych schopností svoje hypotézy. Alebo prinajhoršom podkopať autoritu súperov. Každý hráč sa snaží odhadnúť počet živých mačiek, mŕtvych mačiek, alebo prázdnych krabíc v Schrödingerovom labáku.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
10-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Heather O'Neill, Christopher O'Neill, Heather Wils
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje