Blank
Blank je rýchla vtipná kartová hra pre celú rodinu. Počas hry hráči vyhadzujú z ruky karty do stredu hracej plochy. Musia vždy zahrať buď farbu alebo číslo zhodné s kartou na vrchu odhadzovacieho balíka. Cieľom hry je zbaviť sa všetkých kariet. Komu sa to podarí ako prvému, vyhráva.  Hra obsahuje 2 balíky kariet. V jednom sú karty v rôznych farbách s číslami. Na niektorých kartách sú okrem ilustrácií aj texty s určitými efektmi. Druhý balík obsahuje karty, na ktorých sú rozličné aktivity, ktoré sa spúšťajú v priebehu hry. Na tejto hre je zaujímavé to, že väčšina kariet je prázdna. Po každej hre si víťaz vyberie jednu kartu a dokreslí na ňu obrázok a dopíše text, ktorý by obsahovo zapadol do hry. Pri ďalšej hre teda pribudne karta s novým efektom. Takže čím viac budete hru hrať, tým viac ju dokážete prispôsobiť sebe a svojim predstavám. Vznikne vám tak jedinečná zábavná hra s jednoduchými pravidlami, ktorú ste si vytvorili sami. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10-15 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Blank je rýchla vtipná kartová hra pre celú rodinu. Počas hry hráči vyhadzujú z ruky karty do stredu hracej plochy. Musia vždy zahrať buď farbu alebo číslo zhodné s kartou na vrchu odhadzovacieho balíka. Cieľom hry je zbaviť sa všetkých kariet. Komu sa to podarí ako prvému, vyhráva. 

Hra obsahuje 2 balíky kariet. V jednom sú karty v rôznych farbách s číslami. Na niektorých kartách sú okrem ilustrácií aj texty s určitými efektmi. Druhý balík obsahuje karty, na ktorých sú rozličné aktivity, ktoré sa spúšťajú v priebehu hry.

Na tejto hre je zaujímavé to, že väčšina kariet je prázdna. Po každej hre si víťaz vyberie jednu kartu a dokreslí na ňu obrázok a dopíše text, ktorý by obsahovo zapadol do hry. Pri ďalšej hre teda pribudne karta s novým efektom. Takže čím viac budete hru hrať, tým viac ju dokážete prispôsobiť sebe a svojim predstavám. Vznikne vám tak jedinečná zábavná hra s jednoduchými pravidlami, ktorú ste si vytvorili sami. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
10-15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Henri Kermarrec
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje