Tarantule Tango
Zábavná kartová hra so zvieratkami pre celú rodinu, ktorá zabaví naozaj každého. Neskrotná Tarantula Tango zúfalo hľadá nejaké vhodné zvieratko ako tanečného partnera! Zvieratká sú však vydesené a zúfalo kričia, akonáhle sa na ne ten chlpatý a jedovatý pavúk čo i len pozrie! Víťazom hry sa stane ten hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet. Hráči sa rýchle striedajú v ťahoch, každý má na zahranie karty iba 2 sekundy, pričom musia sledovať kartu, ktorú zahral hráč pred nimi. Dôležité je, či je na karte spolu so zvieratkom nakreslený aj  pavúčik. Pokiaľ áno, musí pred vyložením svojej karty toto zviera napodobniť, pokiaľ nie, iba vyloží kartu. Ak sú na karte dvaja pavúci, musí hráč napodobniť zviera dvakrát. Kto urobí chybu, dá kartu inde ako má alebo sa pomýli v imitácii zvieraťa, berie všetky karty na stole. Vyhrává ten hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet. 
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
7,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zábavná kartová hra so zvieratkami pre celú rodinu, ktorá zabaví naozaj každého.

Neskrotná Tarantula Tango zúfalo hľadá nejaké vhodné zvieratko ako tanečného partnera! Zvieratká sú však vydesené a zúfalo kričia, akonáhle sa na ne ten chlpatý a jedovatý pavúk čo i len pozrie! Víťazom hry sa stane ten hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet.

Hráči sa rýchle striedajú v ťahoch, každý má na zahranie karty iba 2 sekundy, pričom musia sledovať kartu, ktorú zahral hráč pred nimi. Dôležité je, či je na karte spolu so zvieratkom nakreslený aj  pavúčik. Pokiaľ áno, musí pred vyložením svojej karty toto zviera napodobniť, pokiaľ nie, iba vyloží kartu. Ak sú na karte dvaja pavúci, musí hráč napodobniť zviera dvakrát. Kto urobí chybu, dá kartu inde ako má alebo sa pomýli v imitácii zvieraťa, berie všetky karty na stole. Vyhrává ten hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet. 

Obsah hry:
  • 120 kariet zvieratiek 
  • 5 kariet tarantulí
  • Tarantula Tango (päťstranový žetón)
  • pravidlá 
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jacques Zeimet
Rok vydania:
2009
Hodnotenie hry
Daniela
8.11.2013
Super hra, odporúčam. Ak Vás je viac ako traja, výborne sa zabavíte.
Jakub Celušák
25.12.2013
Hra sa každou vyloženou kartou zrýchľuje. Nie je to tak úplne postrehovka, no aj tak otestuje rýchlosť vnímania hráčov. Návod obsahuje rozšírené pravidlá, kde každá karta zvieraťa má špeciálny efekt na hru, napríklad - pes otáča smer hry, papagáj opakuje zvuk predošlého zvieraťa a pod. ;)
Danka
11.1.2017
Hra tarantulie tango je super. Je to veľká zábava, hlavne keď sa niekto pomýli. Na trénovanie koncentrácie túto hru môžem len doporučiť. A aj pre dvoch hráčov je zábavy dosť.
3 Hodnotenia
Podobné hry
objednáme pre vás
14,99 €
objednáme pre vás
momentálne nedostupné
7,99 €
momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje