The Big Bang Party Game
The Big Bang Party Game je zábavná hra pre všetkých fanúšikov obľúbeného seriálu The Big Bang Theory (Teória veľkého tresku). A ak sa ešte len zoznamujete so svetom Howarda, Leonarda, Sheldona, Raja a ich susedky Penny nevadí, pretože táto kartová hra je zárukou dobrej zábavy pre všetkých. V každom kole je jeden z hráčov rozhodca, ktorý vykladá jednu z červených kariet, na ktorých sú rôzne statusy, vety, slová... . Ostatní hráči majú na ruke 7 kariet, z ktorých vyberú jednu alebo dve, ktoré sa najviac hodia k červenej karte, a vyložia ich pred seba lícom nadol. Rozhodca potom karty zamieša a vyloží. Vyberie kartu, alebo dvojicu kariet, ktorá podľa neho najviac zodpovedá červenej karte a daný hráč získa žetón s bodmi. Potom vyberie ďalšiu kartu a daný hráč získa ďalší žetón, na ktorom je ale nižšia hodnota bodov. V tomto duchu prebieha hodnotenie a po ňom sa stáva rozhodcom ďalší hráč a hra pokračuje. Samozrejme, že v hre nechýba ani karta "Bazinga!"
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
3-7 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

The Big Bang Party Game je zábavná hra pre všetkých fanúšikov obľúbeného seriálu The Big Bang Theory (Teória veľkého tresku). A ak sa ešte len zoznamujete so svetom Howarda, Leonarda, Sheldona, Raja a ich susedky Penny nevadí, pretože táto kartová hra je zárukou dobrej zábavy pre všetkých.

V každom kole je jeden z hráčov rozhodca, ktorý vykladá jednu z červených kariet, na ktorých sú rôzne statusy, vety, slová... . Ostatní hráči majú na ruke 7 kariet, z ktorých vyberú jednu alebo dve, ktoré sa najviac hodia k červenej karte, a vyložia ich pred seba lícom nadol. Rozhodca potom karty zamieša a vyloží. Vyberie kartu, alebo dvojicu kariet, ktorá podľa neho najviac zodpovedá červenej karte a daný hráč získa žetón s bodmi. Potom vyberie ďalšiu kartu a daný hráč získa ďalší žetón, na ktorom je ale nižšia hodnota bodov. V tomto duchu prebieha hodnotenie a po ňom sa stáva rozhodcom ďalší hráč a hra pokračuje. Samozrejme, že v hre nechýba ani karta "Bazinga!"

Parametre:
Počet hráčov:
3-7 hráčov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Ben Stoll
Rok vydania:
2012
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
27,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje