Sabotér Set
Výhodná sada zábavnej kartovej hry Sabotér a jej rozšírenia. Hráči na seba berú podobu trpaslíkov. Časť hráčov predstavuje zlatokopov a prepracovávajú sa tunelom hlbšie do vnútrajška skaly, aby našli poklady. Ostatní sa stanú sabotérmi, ktorí sa snažia zlatokopom do cesty stavať prekážky. Členovia každej skupiny by sa mali navzájom podporovať, hoci sa môžu často len domnievať, kto je kto. Keď sa zlatokopom podarí vytvoriť cestičku k pokladu sú odmenení zlatými nugetmi, zatiaľ čo sabotéri odchádzajú s prázdnymi rukami. Ak sa však zlatokopovia k pokladu nedostanú, zhrabnú ho sabotéri. Rozšírenie obľúbenej hry Sabotér prináša jednak možnosť hry i v dvoch alebo naopak až 12 hráčoch. Súčasťou rozšírenia je i možnosť rozdelenia zlatokopov do tímov. Medzi novými kartami nájdete úlohy šéfa či geológa, akčnú kartu meniacu role a veľa ďalších zaujímavých noviniek. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-10 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
11,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Výhodná sada zábavnej kartovej hry Sabotér a jej rozšírenia.

Hráči na seba berú podobu trpaslíkov. Časť hráčov predstavuje zlatokopov a prepracovávajú sa tunelom hlbšie do vnútrajška skaly, aby našli poklady. Ostatní sa stanú sabotérmi, ktorí sa snažia zlatokopom do cesty stavať prekážky. Členovia každej skupiny by sa mali navzájom podporovať, hoci sa môžu často len domnievať, kto je kto. Keď sa zlatokopom podarí vytvoriť cestičku k pokladu sú odmenení zlatými nugetmi, zatiaľ čo sabotéri odchádzajú s prázdnymi rukami. Ak sa však zlatokopovia k pokladu nedostanú, zhrabnú ho sabotéri.

Rozšírenie obľúbenej hry Sabotér prináša jednak možnosť hry i v dvoch alebo naopak až 12 hráčoch. Súčasťou rozšírenia je i možnosť rozdelenia zlatokopov do tímov. Medzi novými kartami nájdete úlohy šéfa či geológa, akčnú kartu meniacu role a veľa ďalších zaujímavých noviniek. 

Obsah hry:
  • základná hra: 110 kariet (44 kariet chodieb, 27 akčných kariet, 28 kariet zlatých nugetov, 7 zlatokopov, 4 sabotéri), pravidlá.
  • rozšírenie: 15 kariet trpaslíkov, 30 kariet chodieb, 21 akčných kariet, 32 žetónov zlatých nugetov, pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
3-10 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Frederic Moyersoen
Rok vydania:
2004
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje