The Potion
V hre The Potion sa ocitnete na stretnutí svetových najprefíkanejších alchymistov. Každý jeden vrátane vás má základné ingrediencie - neobvyklé huby, ampulky s tajnými tekutinami a jedovatých chrobákov, ktorých sa musí postupne zbavovať, aby ovládol ten posledný dokonalý elixír. Aby ste zvíťazili v tejto originálnej hre, musíte pozorne sledovať ostatných a nebáť sa blafovania.  Na začiatku každého ťahu hodí aktívny hráč kockami a tie určia ingrediencie, na ktoré budú hráči vsádzať. Všetci hráči si po hode kockami tajne zvolia vlastnú ingredienciu zo svojej zásoby a vložia si ju do ruky. Potom všetci naraz odhalia svoju ingredienciu. Následne sa porovná typ a počet ingrediencií s výsledkom na kocke. Hráči, ktorí zvolia správnu igredienciu, ju môžu vložiť do fľaštičky. Hráči, ktorým sa to nepodarilo, si ingredienciu ponechajú. Kocka putuje k ďalšiemu hráčovi, ktorý ju hodí a hra pokračuje. Víťazom sa stane hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich ingrediencií.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10-20 min.
Počet hráčov:
3-7 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre The Potion sa ocitnete na stretnutí svetových najprefíkanejších alchymistov. Každý jeden vrátane vás má základné ingrediencie - neobvyklé huby, ampulky s tajnými tekutinami a jedovatých chrobákov, ktorých sa musí postupne zbavovať, aby ovládol ten posledný dokonalý elixír. Aby ste zvíťazili v tejto originálnej hre, musíte pozorne sledovať ostatných a nebáť sa blafovania. 

Na začiatku každého ťahu hodí aktívny hráč kockami a tie určia ingrediencie, na ktoré budú hráči vsádzať. Všetci hráči si po hode kockami tajne zvolia vlastnú ingredienciu zo svojej zásoby a vložia si ju do ruky. Potom všetci naraz odhalia svoju ingredienciu. Následne sa porovná typ a počet ingrediencií s výsledkom na kocke. Hráči, ktorí zvolia správnu igredienciu, ju môžu vložiť do fľaštičky. Hráči, ktorým sa to nepodarilo, si ingredienciu ponechajú. Kocka putuje k ďalšiemu hráčovi, ktorý ju hodí a hra pokračuje. Víťazom sa stane hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich ingrediencií.

 

Parametre:
Počet hráčov:
3-7 hráčov
Dĺžka hry:
10-20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kasper Lapp
Rok vydania:
2018
Podobné hry
objednáme pre vás
7,99 €
objednáme pre vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje