Die Sieben Siegel
Die Sieben Siegel je svižná, štichová kartovka pre 3-5 hráčov. Stará kniha, sedem pečatí a sabotér! Hra má nenáročné pravidlá, prináša však veľa zábavy, trikov a napätia. Začínajúci hráč si najskôr vezme pečate vo farbe a frekvencii, s akou si myslí, že bude triky vykonávať. Namiesto pečatí si však môže začínajúci hráč vziať aj sabotéra! Hráč v úlohe sabotéra má na mysli jediné: ničiť plány ostatných.Zostávajúci hráči potom pokračujú s ťahaním pečatí alebo odobratím sabotéra (ak je ešte k dispozícii). Ak si chce hráč zobrať pečať, ktorá už nie je k dispozícii, vymení túto pečať s ktorýmkoľvek hráčom za pečať bieleho žolíka. Ten môže neskôr nadobudnúť akúkoľvek farbu. Ak hráč použije trik, musí odhodiť pečať zodpovedajúcej farby. V prípade, že to nedokáže, musí si dať čiernu pečať.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
7,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Die Sieben Siegel je svižná, štichová kartovka pre 3-5 hráčov. Stará kniha, sedem pečatí a sabotér! Hra má nenáročné pravidlá, prináša však veľa zábavy, trikov a napätia.

Začínajúci hráč si najskôr vezme pečate vo farbe a frekvencii, s akou si myslí, že bude triky vykonávať. Namiesto pečatí si však môže začínajúci hráč vziať aj sabotéra! Hráč v úlohe sabotéra má na mysli jediné: ničiť plány ostatných.Zostávajúci hráči potom pokračujú s ťahaním pečatí alebo odobratím sabotéra (ak je ešte k dispozícii). Ak si chce hráč zobrať pečať, ktorá už nie je k dispozícii, vymení túto pečať s ktorýmkoľvek hráčom za pečať bieleho žolíka. Ten môže neskôr nadobudnúť akúkoľvek farbu. Ak hráč použije trik, musí odhodiť pečať zodpovedajúcej farby. V prípade, že to nedokáže, musí si dať čiernu pečať.

Obsah hry:

75 kariet, 27 pečatí, 1 karta sabotéra, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2008
Podobné hry
Skladom, odosielame čím skôr
7,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje