Story Cubes MAXI
MAXimálna zábava! Bestseller Rory Story Cubes ® je teraz k dispozícii ako MAX Edition s ešte väčšími kockami so stranou až 3 cm! Základom Rory's Story Cubes - Príbehov z kociek sú šesťstenné kocky, ktoré majú namiesto bodiek rôzne obrázky - každá kocka iných 6. Kociek je deväť, čo dáva 54 obrázkov a niečo málo cez 10 miliónov rôznych kombinácií. Podľa toho, čo na kockách padne, hráči rozprávajú príbehy. Drobnosť, ale plná fantázie. 'Pravidla' sú viac než jednoduché. Niektoré z možností hrania: Hodíte kockami a z hodenej kombinácie obrázku poskladáte príbeh. Začnete Bolo, nebolo...' a potom už pokračujete v príbehu a v ľubovoľnom poradí zapojujete obrázky z kociek. Vyberiete si nejaký názov alebo tému príbehu a potom hodíte kockami a skúsite podľa hodených obrázkov rozprávať príbeh (v zvolenej téme či názve). Rozdáte kocky hráčom (nevadí ak niekto bude mať viac kociek a niekto menej) a potom postupne každý hráč hodí svoju kocku a podľa hodeného obrázku sa pokúsi naviazať na spoločne vytváraný príbeh. V hre nejde ani tak o víťaza ako o zábavu a rozvoj predstavivosti. Samozrejme nič nebráni tomu určiť víťaza s najobratnejším jazykom... Na webe storycubes.com nájdete ďalšie spôsoby hrania (hlavne variácie úvodnej fázy) i iné využitie hry (výučba cudzieho jazyka, aktivity so skupinami detí - napr. trieda, atd.).   Porovnanie veľkosti kociek:
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-12 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

MAXimálna zábava! Bestseller Rory Story Cubes ® je teraz k dispozícii ako MAX Edition s ešte väčšími kockami so stranou až 3 cm!

Základom Rory's Story Cubes - Príbehov z kociek sú šesťstenné kocky, ktoré majú namiesto bodiek rôzne obrázky - každá kocka iných 6. Kociek je deväť, čo dáva 54 obrázkov a niečo málo cez 10 miliónov rôznych kombinácií. Podľa toho, čo na kockách padne, hráči rozprávajú príbehy. Drobnosť, ale plná fantázie.

'Pravidla' sú viac než jednoduché. Niektoré z možností hrania:

  1. Hodíte kockami a z hodenej kombinácie obrázku poskladáte príbeh. Začnete Bolo, nebolo...' a potom už pokračujete v príbehu a v ľubovoľnom poradí zapojujete obrázky z kociek.
  2. Vyberiete si nejaký názov alebo tému príbehu a potom hodíte kockami a skúsite podľa hodených obrázkov rozprávať príbeh (v zvolenej téme či názve).
  3. Rozdáte kocky hráčom (nevadí ak niekto bude mať viac kociek a niekto menej) a potom postupne každý hráč hodí svoju kocku a podľa hodeného obrázku sa pokúsi naviazať na spoločne vytváraný príbeh.

V hre nejde ani tak o víťaza ako o zábavu a rozvoj predstavivosti. Samozrejme nič nebráni tomu určiť víťaza s najobratnejším jazykom...

Na webe storycubes.com nájdete ďalšie spôsoby hrania (hlavne variácie úvodnej fázy) i iné využitie hry (výučba cudzieho jazyka, aktivity so skupinami detí - napr. trieda, atd.).

 

Porovnanie veľkosti kociek:

rsc04_product_2.jpg

Parametre:
Počet hráčov:
1-12 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rory O'Connor
Rok vydania:
2005
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje