Stuffed Fables: Oh, Brother (rozš.)
Stuffed Fables: Oh, Brother! je rozšírenie krásnej príbehovej hry Stuffed Fables, ktorá vyšla aj v češtine pod názvom Plyšová hlídka. Obsahuje novú príbehovú knihu s novými hrdinami a nepriateľmi, dobrodružstvami a všetkým potrebným, aby ste sa mohli pustiť do nového dobrodružstva, no stále budete potrebovať aj komponent so základnej hry, toto rozšírenie nie je samostatne hrateľné.  Novými hrdinami sú jednorožec Pokey a akčná postavička Manny, ktorí majú svoje špeciálne schopnosti - Pokey sa síce nemôže ozbrojiť žiadnou zbraňou, no vie používať proti nepriateľom svoj roh. Manny je na rozdiel od ostatných plyšových hračiek vyrobený z plastu a tak je výrazne odolnejší.  
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
49,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Stuffed Fables: Oh, Brother! je rozšírenie krásnej príbehovej hry Stuffed Fables, ktorá vyšla aj v češtine pod názvom Plyšová hlídka. Obsahuje novú príbehovú knihu s novými hrdinami a nepriateľmi, dobrodružstvami a všetkým potrebným, aby ste sa mohli pustiť do nového dobrodružstva, no stále budete potrebovať aj komponent so základnej hry, toto rozšírenie nie je samostatne hrateľné. 

Novými hrdinami sú jednorožec Pokey a akčná postavička Manny, ktorí majú svoje špeciálne schopnosti - Pokey sa síce nemôže ozbrojiť žiadnou zbraňou, no vie používať proti nepriateľom svoj roh. Manny je na rozdiel od ostatných plyšových hračiek vyrobený z plastu a tak je výrazne odolnejší.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jerry Hawthorne
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje