Taco, kočka, koza, sýr, pizza: 8-bitová edice
Taco, kočka, koza, sýr, pizza: 8-bitová edice je pokračovanie bláznivej a postrehovej hry Taco, kočka, koza, sýr, pizza, tentokrát v grafike, ktorá vzdáva hold klasickým videohrám. Túto hru si zahrá až 8 hráčov a je vhodná ako pre deti, tak aj pre dospelých. V tejto hre stále opakujete päť slov (taco, mačka, koza, syr, pizza) a ani na okamih nesmiete popustiť uzdu vášmu sústredeniu – ak sa práve povedané slovo zhoduje s odokrytým obrázkom, treba ho prikryť skôr, než sa to podarí vašim súperom. Okrem toho tu na vás čakajú nové akcie založené na klišé zo starých arkádových hier, ako napríklad sudy, či ohnivé gule!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
12,99 €
predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: predobjednávka
Predajňa BB: predobjednávka
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Taco, kočka, koza, sýr, pizza: 8-bitová edice je pokračovanie bláznivej a postrehovej hry Taco, kočka, koza, sýr, pizza, tentokrát v grafike, ktorá vzdáva hold klasickým videohrám. Túto hru si zahrá až 8 hráčov a je vhodná ako pre deti, tak aj pre dospelých.

V tejto hre stále opakujete päť slov (taco, mačka, koza, syr, pizza) a ani na okamih nesmiete popustiť uzdu vášmu sústredeniu – ak sa práve povedané slovo zhoduje s odokrytým obrázkom, treba ho prikryť skôr, než sa to podarí vašim súperom. Okrem toho tu na vás čakajú nové akcie založené na klišé zo starých arkádových hier, ako napríklad sudy, či ohnivé gule!

Obsah hry:

64 kariet
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje