Tajomné prekvapenie od MINDOKu

V spolupráci s vydavateľstvom MINDOK (kto by nepoznal ich hry, od Carcassonne cez Krycie mená a Desiatku až po Mars či Nemesis) sme pripravili úplne skvelú akciu. Klasický mystery box, balíček s prekvapením, avšak nie len tak ledajaký! Jednak sú v ňom rozmanité rodinné či hráčske hry od MINDOKu, čo je zárukou kvalitných hier. A v prekvapení - balíčku nájdete hry v hodnote aspoň (väčšinou viac) dvojnásobnej, než vás Tajomné prekvapenie stálo (počítané v odporúčaných cenách MINDOKu).

Ak by sa vám prihodilo, že už niektorú z hier máte, žiadna galiba. Cena prekvapenia je tak výhodná, že vám to vlastne umožní darovať duplikát niekomu inému a spraviť dobrou hrou veľkú radosť.

V prekvapeniach sa vyskytujú mnohé desiatky druhov hier od MINDOKu, samotných balíčkov je 200 druhov. Od klasík po novinky.

Tajomné prekvapenie je v dvoch formách. Pre rodiny, plné rodinných hier, za 59,99 eur. A pre hráčov poriadna nádielka hráčskych hier, za 79,99 eur. Za tri či štyri krabičiská plné hrania to stojí.

Akcia potrvá do konca októbra, alebo do vypredania zásob prekvapení.

Do 26.10. budú prekvapenia v predobjednávke, od tohoto dňa ich začneme rozosielať a vydávať v predajniach. Objednať si ho teda môžete aj hneď.

A poznámka pre našich priateľov z ČR - za hranice budeme posielať iba české verzie hier, nestane sa vám, že by ste dostali niečo v slovenčine.

 

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje