Talisman: Ledový chlad (rozšíření)
Ledový chlad je rozšíenie klasickej dobodružnej hry Talisman, ktoré obsahuje nové stretnutia, nových hdinov a tiež nové variabilné konce. Cieľom hrdinov tak môže byť porazenie káľovnej alebo temného mága. V rozšírení nájdete 4 nové postavy a ich figúrky, 84 kariet dobrodružstiev, 20 kúziel, 24 úloh, 3 karty alernatívnych koncov. Talisman je dobrodružná hra, v ktorej si vyberiete hrdinu, ktorý sa pokúsi získať korunu moci. Aby ste získali korunu moci, musíte najpv nájsť pastaý talisman. Cesta k nemu je namáhavá, čaká vás mnoho stretnutí a väčšina z nich bude nepríjemná. Na svojej púti stretnete aj pomocníkov a nájdete aj vzácne kúzelné predmety. Cestou si budete zlepšovať svoju silu a vôľu a čaká vás nejeden boj tak s nepriatešmi ako aj s ostatnými háčmi.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
28,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Ledový chlad je rozšíenie klasickej dobodružnej hry Talisman, ktoré obsahuje nové stretnutia, nových hdinov a tiež nové variabilné konce. Cieľom hrdinov tak môže byť porazenie káľovnej alebo temného mága. V rozšírení nájdete 4 nové postavy a ich figúrky, 84 kariet dobrodružstiev, 20 kúziel, 24 úloh, 3 karty alernatívnych koncov.

Talisman je dobrodružná hra, v ktorej si vyberiete hrdinu, ktorý sa pokúsi získať korunu moci. Aby ste získali korunu moci, musíte najpv nájsť pastaý talisman. Cesta k nemu je namáhavá, čaká vás mnoho stretnutí a väčšina z nich bude nepríjemná. Na svojej púti stretnete aj pomocníkov a nájdete aj vzácne kúzelné predmety. Cestou si budete zlepšovať svoju silu a vôľu a čaká vás nejeden boj tak s nepriatešmi ako aj s ostatnými háčmi.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje