Tempo! Junior
Cieľom tejto svižnej hry Tempo! Junior je vymyslieť čo najviac slov za krátky čas. Hra obsahuje viacero variantov, takže každá jedna partia bude iná a originálna. Hráči musia počas hry vymýšľať slová a ponáhľať sa do cieľa. Rôzne témy sú vyjadrené prostredníctvom veľmi pekne ilustrovaných kartách. Čas sa odmeriava presýpacími hodinami, ktoré sú ukryté pred hráčom. V hre je 60 tématických kategórií a 4 varianty pre hru. Jeden z variantov je tímový. Hra deťom pomáha pri rozvoji kreatívneho myslenia a rozširovaní slovnej zásoby. Hráči si navyše precvičia aj časovú a priestorovú orientáciu.  
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
16,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Cieľom tejto svižnej hry Tempo! Junior je vymyslieť čo najviac slov za krátky čas. Hra obsahuje viacero variantov, takže každá jedna partia bude iná a originálna.

Hráči musia počas hry vymýšľať slová a ponáhľať sa do cieľa. Rôzne témy sú vyjadrené prostredníctvom veľmi pekne ilustrovaných kartách. Čas sa odmeriava presýpacími hodinami, ktoré sú ukryté pred hráčom. V hre je 60 tématických kategórií a 4 varianty pre hru. Jeden z variantov je tímový. Hra deťom pomáha pri rozvoji kreatívneho myslenia a rozširovaní slovnej zásoby. Hráči si navyše precvičia aj časovú a priestorovú orientáciu.

 

Obsah hry:
  • hracia doska
  • 60 hracích kariet
  • 48 žetónov
  • 5 figúrok
  • presýpacie hodiny so zástenou
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje