The Battle of Lake-town (The Lord of the Rings: The Card Game)
Rovnako ako v roku 2011 vznikol pre hernú akciu Gen Con špeciálny scenár The Massing at Osgiliath,  vznikol zvláštny scenár aj pre rok 2012. The Battle of Lake-town prináša možnosť zúčastniť sa slávnej bitvy o Jazerné mesto so samotným drakom Šmakom. Je to pre hrdinov obzvlášť ťažká úloha!  Spoločenská hra The Lord of the Rings: The Card Game je v angličtine a tento jazyk je na jej hranie potrebný, preto aj popis uvádzame v anglickom jazyku: "Believed to be nothing but a legend by the younger generation of men who live in Lake-town, Smaug the Dragon descends from the Lonely Mountain unlooked for in the dead of night. The Dragon believes the people of Lake-town are responsible for the recent theft of his treasure, but the people of Lake-town know nothing of this. All they know is that if they don't stop him, Smaug will destroy their homes. Now the heroes must face the Dragon's wrath to save Lake-town from burning..."
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
15,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Rovnako ako v roku 2011 vznikol pre hernú akciu Gen Con špeciálny scenár The Massing at Osgiliath,  vznikol zvláštny scenár aj pre rok 2012. The Battle of Lake-town prináša možnosť zúčastniť sa slávnej bitvy o Jazerné mesto so samotným drakom Šmakom. Je to pre hrdinov obzvlášť ťažká úloha! 

Spoločenská hra The Lord of the Rings: The Card Game je v angličtine a tento jazyk je na jej hranie potrebný, preto aj popis uvádzame v anglickom jazyku:

"Believed to be nothing but a legend by the younger generation of men who live in Lake-town, Smaug the Dragon descends from the Lonely Mountain unlooked for in the dead of night. The Dragon believes the people of Lake-town are responsible for the recent theft of his treasure, but the people of Lake-town know nothing of this. All they know is that if they don't stop him, Smaug will destroy their homes. Now the heroes must face the Dragon's wrath to save Lake-town from burning..."

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Nate French
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Objednáme pre Vás
15,99 €
Objednáme pre Vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje