The Black Riders Expansion (The Lord of the Rings: The Card Game)
The Black Riders  je ďalšie veľké rozšírenie ku kartovej hre Lord of the Rings: The Card Game. Prináša tradične 165 kariet (tri kópie z každej), prostredníctvom ktorých sa pozrieme na začiatok príbehu Froda, ktorý opúšťa Hobitov a snaží sa prsteň bezpečne dopraviť do Roklinky za neustálej hrozby stretnutia s Deviatkou. Rozšírenie prináša tri nové scénáre, v ktorých sa budete snažiť opustiť nepozorovane Kraj, stretnete sa s Chodcom U skákavého poníka, budete bojovať s Deviatkou, ktorej sa podarí smrteľne zraniť Froda a ktorého preto musíte čo najskôr dopraviť do bezpečných komnát Roklinky. Päť nových hrdinov, vrátane Froda, nový Easy Mode, určený pre začiatočníkov a vhodný na získanie väčších skúseností s hrou, Campaign Mode, v ktorom môžete prepojiť tri nové scénáre a zažiť tak putovanie Froda z prvej knihy Fellowship of the Ring ako jedno veľké dobrodružstvo, to všetko vám ponúka toto rozšírenie.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
31,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

The Black Riders  je ďalšie veľké rozšírenie ku kartovej hre Lord of the Rings: The Card Game. Prináša tradične 165 kariet (tri kópie z každej), prostredníctvom ktorých sa pozrieme na začiatok príbehu Froda, ktorý opúšťa Hobitov a snaží sa prsteň bezpečne dopraviť do Roklinky za neustálej hrozby stretnutia s Deviatkou. Rozšírenie prináša tri nové scénáre, v ktorých sa budete snažiť opustiť nepozorovane Kraj, stretnete sa s Chodcom U skákavého poníka, budete bojovať s Deviatkou, ktorej sa podarí smrteľne zraniť Froda a ktorého preto musíte čo najskôr dopraviť do bezpečných komnát Roklinky.

Päť nových hrdinov, vrátane Froda, nový Easy Mode, určený pre začiatočníkov a vhodný na získanie väčších skúseností s hrou, Campaign Mode, v ktorom môžete prepojiť tri nové scénáre a zažiť tak putovanie Froda z prvej knihy Fellowship of the Ring ako jedno veľké dobrodružstvo, to všetko vám ponúka toto rozšírenie.

 

Obsah hry:

Rozšírenie obsahuje tri nové scénáre:

    • A Shadow of the Past
    • A Knife in the Dark
    • Flight to the Ford
Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Nate French
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje