The Captain is Dead
Predstavte si, že ste členom posádky vo vašom obľúbenom sci-fi TV seriály a posledných 10 minút bolo deštrukčných. Kapitán zomrel a všetko môžete zachrániť jedine vy s posádkou.  The Captain is dead je kooperatívna hra pre 2 až 7 hráčov. Stačí iba znova "nakopnúť" stroje a vyhráte. Ale nie je to také jednoduché, pretože nepriateľské lode mimozemšťanov sa snažia o jediné - zničiť vás. Každý člen vašej posádky má špeciálne schopnosti a zručnosti. Musíte pracovať ako skupina a maximálne využiť potenciál každého člena. Ak sa niekto začne hrať na hrdinu, všetci zomriete.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-7 hráčov
Jazyk hry:
49,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Predstavte si, že ste členom posádky vo vašom obľúbenom sci-fi TV seriály a posledných 10 minút bolo deštrukčných. Kapitán zomrel a všetko môžete zachrániť jedine vy s posádkou. 

The Captain is dead je kooperatívna hra pre 2 až 7 hráčov. Stačí iba znova "nakopnúť" stroje a vyhráte. Ale nie je to také jednoduché, pretože nepriateľské lode mimozemšťanov sa snažia o jediné - zničiť vás.

Každý člen vašej posádky má špeciálne schopnosti a zručnosti. Musíte pracovať ako skupina a maximálne využiť potenciál každého člena. Ak sa niekto začne hrať na hrdinu, všetci zomriete.

Parametre:
Počet hráčov:
2-7 hráčov
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Joe Price, JT Smith
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje