The Manhattan Project: Chain Reaction
Svet je opäť v ohrození blížiacej sa vojny. Vašou úlohou ako ministra vojny je vytvoriť atómovú bombu, ako preventívny krok, aby ste uchránili váš národ pred skazou. Vaši špióni ukradli potrebnú technológiu, už potrebujete len ľudí, ktorí spravia svoju prácu. Budete musieť najať laborantov, vedcov a inžinierov, pretože bez nich to nezvládnete. Podarí sa vám vytvoriť viac bômb ako vašim súperom? Prežiť môže iba jeden z vás! The Manhattan Project: Chain Reaction je rýchla kartová hra vytvorená na základe stolovej hry Manhattan Project. Je jej zjednodušenou a rýchlejšou verziou.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
14,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Svet je opäť v ohrození blížiacej sa vojny. Vašou úlohou ako ministra vojny je vytvoriť atómovú bombu, ako preventívny krok, aby ste uchránili váš národ pred skazou. Vaši špióni ukradli potrebnú technológiu, už potrebujete len ľudí, ktorí spravia svoju prácu. Budete musieť najať laborantov, vedcov a inžinierov, pretože bez nich to nezvládnete. Podarí sa vám vytvoriť viac bômb ako vašim súperom? Prežiť môže iba jeden z vás!

The Manhattan Project: Chain Reaction je rýchla kartová hra vytvorená na základe stolovej hry Manhattan Project. Je jej zjednodušenou a rýchlejšou verziou.

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
James Mathe
Rok vydania:
2016
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje