The Witches: A Discworld Game
The Witches: A Discworld Game je druhá z troch pripravovaných hier od Martina Wallacea odohrávajúcich sa v okrúhlom a plochom svete Terryho Pratchetta. Tú prvú si môžete zahrať už aj v českom jazyku - Zeměplocha: Ankh - Morpork. Hráči, v úlohe mladých adeptiek - čarodejníc, budú čeliť všemožným problémom, drobným aj tým obrovským, aké prináša nielen štúdium kúziel, ale aj samotný život v tomto mágiou nabitom svete. Choré prasiatko, invázia elfov, či nemenej dôležitá šálka čaju, mladé čarodejnice sa odvážne pustia do všetkého! Aj v tejto hre stretnete veľa známych postáv z príbehov Terryho Pratchetta. A čo je na tejto hre skvelé, môžete ju hrať v rôznych módoch: súťaživo - každý bude chcieť byť lepší ako ostatní, kooperatívne - výzvam hry budete čeliť spoločne a dokonca hra obsahuje aj sólový mód, teda hru pre jedného hráča. Keďže je hra kompletne v anglickom jazyku, aj podrobnejší popis uvádzame v angličtine: The Witches: A Discworld Game is the second of three games by Martin Wallace set in Terry Pratchett's Discworld, the first being Discworld: Ankh-Morpork. The Witches is set in the magically charged land of Lancre. Players take on the role of trainee witches, such as Tiffany Aching and Petulia Gristle, learning their craft and dealing with all the problems, both petty and serious, that life on Discworld can throw at them. A subtle blend of headology, magic and, of course, the all-important cup of tea will see our heroines tackle everything from a sick pig to a full-blown invasion of elves. Each player tries to be better at everything than the others, while also cooperating to prevent crises from escalating. Life can be tough for a young witch in Lancre. Fear not, however, as some of Terry Pratchett's most famous characters will be on hand to aid your quest. Along the way you'll meet Granny Weatherwax, Nanny Ogg and Magrat Garlick, as well as a rich supporting cast of familiar faces from the Discworld series. When things get really tough and you feel you are turning "Black Aliss", you can always have a cup of tea with one of your fellow witches. The Witches can be played competitively, cooperatively, or solo.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45-90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
54,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

The Witches: A Discworld Game je druhá z troch pripravovaných hier od Martina Wallacea odohrávajúcich sa v okrúhlom a plochom svete Terryho Pratchetta. Tú prvú si môžete zahrať už aj v českom jazyku - Zeměplocha: Ankh - Morpork.

Hráči, v úlohe mladých adeptiek - čarodejníc, budú čeliť všemožným problémom, drobným aj tým obrovským, aké prináša nielen štúdium kúziel, ale aj samotný život v tomto mágiou nabitom svete. Choré prasiatko, invázia elfov, či nemenej dôležitá šálka čaju, mladé čarodejnice sa odvážne pustia do všetkého!

Aj v tejto hre stretnete veľa známych postáv z príbehov Terryho Pratchetta. A čo je na tejto hre skvelé, môžete ju hrať v rôznych módoch: súťaživo - každý bude chcieť byť lepší ako ostatní, kooperatívne - výzvam hry budete čeliť spoločne a dokonca hra obsahuje aj sólový mód, teda hru pre jedného hráča.

Keďže je hra kompletne v anglickom jazyku, aj podrobnejší popis uvádzame v angličtine:

The Witches: A Discworld Game is the second of three games by Martin Wallace set in Terry Pratchett's Discworld, the first being Discworld: Ankh-Morpork.

The Witches is set in the magically charged land of Lancre. Players take on the role of trainee witches, such as Tiffany Aching and Petulia Gristle, learning their craft and dealing with all the problems, both petty and serious, that life on Discworld can throw at them. A subtle blend of headology, magic and, of course, the all-important cup of tea will see our heroines tackle everything from a sick pig to a full-blown invasion of elves. Each player tries to be better at everything than the others, while also cooperating to prevent crises from escalating.

Life can be tough for a young witch in Lancre. Fear not, however, as some of Terry Pratchett's most famous characters will be on hand to aid your quest. Along the way you'll meet Granny Weatherwax, Nanny Ogg and Magrat Garlick, as well as a rich supporting cast of familiar faces from the Discworld series. When things get really tough and you feel you are turning "Black Aliss", you can always have a cup of tea with one of your fellow witches.

The Witches can be played competitively, cooperatively, or solo.Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45-90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Martin Wallace
Rok vydania:
2013
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje