Thunderstone Advance: Towers of Ruin
Thunderstone bol jednou z prvých kartových deckbuildingových hier, ktoré nadviazali na úspech Dominionu. Tvorcovia hry však príkladne vypočuli mnohé pripomienky hráčov a výsledkom je upravený herný systém Thunderstone Advance.  Thunderstone Advance: Towers of Ruin prináša celkom nový a prehľadnejší design kariet, upravené základné karty, karty zbraní, predmetov, hrdinov aj príšer. Obsahuje tiež obojstranný hrací plán, ktorý ponúka ľahšiu alebo ťažšiu variantu podzemia. No najdôležitejšie úpravy sa týkajú pravidiel. Hra teda obsahuje úplne nové a prepracované pravidlá, ktoré reflektujú pripomienky a nápady od hráčov pôvodného Thunderstonu. Podľa autorov však nie je problém pridať k tejto novšej verzii aj staršie rozšírenia.    Hra sa dá hrať s pripravenými scénarmi, no aj s náhodným set-upom. Na stránkach výrobcu sa však dá nájsť  mnoho ďalších scénárov.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
40,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Thunderstone bol jednou z prvých kartových deckbuildingových hier, ktoré nadviazali na úspech Dominionu. Tvorcovia hry však príkladne vypočuli mnohé pripomienky hráčov a výsledkom je upravený herný systém Thunderstone Advance. 

Thunderstone Advance: Towers of Ruin prináša celkom nový a prehľadnejší design kariet, upravené základné karty, karty zbraní, predmetov, hrdinov aj príšer. Obsahuje tiež obojstranný hrací plán, ktorý ponúka ľahšiu alebo ťažšiu variantu podzemia. No najdôležitejšie úpravy sa týkajú pravidiel. Hra teda obsahuje úplne nové a prepracované pravidlá, ktoré reflektujú pripomienky a nápady od hráčov pôvodného Thunderstonu. Podľa autorov však nie je problém pridať k tejto novšej verzii aj staršie rozšírenia.   

Hra sa dá hrať s pripravenými scénarmi, no aj s náhodným set-upom. Na stránkach výrobcu sa však dá nájsť  mnoho ďalších scénárov.

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Edward Bolme, Mike Elliott, Mark Wootton
Rok vydania:
2012
Podobné hry
momentálne nedostupné
23,99 €
momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje