Tichu - Špeciálna edícia
Tichu je párova hra primárne určená pre štyroch hráčov, ktorá má svoje korene v Číne. Vždy dvaja hráči, ktorí sedia oproti sebe, hrajú v jednom tíme. Cieľom hry je zbaviť sa všetkých kariet skôr ako súperi. Väčšinou sa to však celému tímu nepodarí a v takom prípade o výsledku partie rozhodujú body nahrané na kartách. Tichu nemá oveľa ťažšie pravidlá ako iné klasické kartové hry ako Kanasta, Mariáš či Taroky. Čím viac do hry preniknete, tým viac vás bude prekvapovať svojou hĺbkou, pri tom vám zároveň ponechá dostatok priestoru na hráčsku kreativitu, odhad súperov a intuíciu. Nechýba ani určitý prvok náhody, ktorý dává šancu aj menej schopným hráčom poraziť svojich silnejších súperov. Naviac každá partia je iná, každý súper reaguje trochu inak. Na nudu tu proste nie je miesto!  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-90 min.
Počet hráčov:
3-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
11,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Tichu je párova hra primárne určená pre štyroch hráčov, ktorá má svoje korene v Číne. Vždy dvaja hráči, ktorí sedia oproti sebe, hrajú v jednom tíme. Cieľom hry je zbaviť sa všetkých kariet skôr ako súperi. Väčšinou sa to však celému tímu nepodarí a v takom prípade o výsledku partie rozhodujú body nahrané na kartách.

Tichu nemá oveľa ťažšie pravidlá ako iné klasické kartové hry ako Kanasta, Mariáš či Taroky. Čím viac do hry preniknete, tým viac vás bude prekvapovať svojou hĺbkou, pri tom vám zároveň ponechá dostatok priestoru na hráčsku kreativitu, odhad súperov a intuíciu. Nechýba ani určitý prvok náhody, ktorý dává šancu aj menej schopným hráčom poraziť svojich silnejších súperov. Naviac každá partia je iná, každý súper reaguje trochu inak. Na nudu tu proste nie je miesto!

 

Obsah hry:
  • 56 kariet -  Štandardný balíček kariet obsahuje 52 klasických kariet 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, J, Q, K, A v štyroch farbách, tie sú odlíšené aj znakom: hviezda (červená), pagoda (modrá), jadeit (zelená) a meč (čierna). Naviac sú v hre štyri špeciálne karty Mah Jong, Pes, Fénix a Drak.
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
3-4 hráči
Dĺžka hry:
30-90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2015
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje