Tik Tak Bum Junior (Walt Disney)
Rýchla slovná hra Tik Tak Bum Junior rozvíja kreativitu, spontánnosť a slovnú zásobu! Obľúbené motívy od W. Disneyho nás zavedú do sveta rozprávok. Témy na kartách su nielen napísané, ale i doplnené ilustráciami, čo ocenia predovšetkým menší fanúšikovia, ktorí nevedia čítať.  Hráč, ktorý je na ťahu musí rýchlo povedať slovo, vzťahujúce sa k danej karte a podať bombu ďalej, skôr než vybuchne. Bomba vybuchuje v náhodnom čase v rozmedzí 10 až 60 sekúnd od spustenia. Kto nazbiera najmenej kartičiek, vyhráva. 
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-12 hráčov
Jazyk hry:
14,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Rýchla slovná hra Tik Tak Bum Junior rozvíja kreativitu, spontánnosť a slovnú zásobu! Obľúbené motívy od W. Disneyho nás zavedú do sveta rozprávok. Témy na kartách su nielen napísané, ale i doplnené ilustráciami, čo ocenia predovšetkým menší fanúšikovia, ktorí nevedia čítať. 

Hráč, ktorý je na ťahu musí rýchlo povedať slovo, vzťahujúce sa k danej karte a podať bombu ďalej, skôr než vybuchne. Bomba vybuchuje v náhodnom čase v rozmedzí 10 až 60 sekúnd od spustenia. Kto nazbiera najmenej kartičiek, vyhráva. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-12 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Los Rodriguez
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje