Timeline: General Interest (ENG verzia)
Anglická verzia hry Timeline: Pestrá historie Jednoduchá a zábavná hra pre tých, ktorí majú radi históriu, alebo jednoducho radi objavujú svet. Hráči striedavo prikladajú na vznikajúcu časovú os kartičky a snažia sa ich správne chronologicky na os zaradiť. Ako názov napovedá, táto nebude tentokrát nijako tematicky orientovaná. Obsahuje totiž mix toho, čo doteraz v Timelinoch vyšlo, teda Inventions, Discoveries a Historical Events. Naviac však pribudli napríklad umelecké diela. Hra Timeline: General Interest je v krásnej kovovej krabičke, vhodná ako pekný darček. Odporúčame na spríjemnenie posedenia s kamarátmi, alebo na zábavný a poučný rodinný večer.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
16,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Anglická verzia hry Timeline: Pestrá historie

Jednoduchá a zábavná hra pre tých, ktorí majú radi históriu, alebo jednoducho radi objavujú svet. Hráči striedavo prikladajú na vznikajúcu časovú os kartičky a snažia sa ich správne chronologicky na os zaradiť. Ako názov napovedá, táto nebude tentokrát nijako tematicky orientovaná. Obsahuje totiž mix toho, čo doteraz v Timelinoch vyšlo, teda Inventions, Discoveries a Historical Events. Naviac však pribudli napríklad umelecké diela.

Hra Timeline: General Interest je v krásnej kovovej krabičke, vhodná ako pekný darček. Odporúčame na spríjemnenie posedenia s kamarátmi, alebo na zábavný a poučný rodinný večer.

Obsah hry:
  • 110 kariet
  • pravidlá.
Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Frédéric Henry
Rok vydania:
2012
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje