Timeline: Pestrá historie
Táto hra už je vypredaná, ale bola nahradená novou verziou. Timeline: Pestrá historie je ďalšia hra z populárnej rady Timeline - zábavných a poučných hier pre všetkých, čo majú radi históriu, alebo pre tých, čo sa radi niečo zábavnou formou dozvedia. A to všetko v krásnej a šikovnej kovovej krabičke. Ako názov napovedá, nebude tentokrát nijako tematicky orientovaná. Obsahuje totiž mix toho, čo doteraz v Timelinoch vyšlo, teda Vynálezy, Objavy a Udalosti. Naviac však pribudli napríklad umelecké diela, takže Timeline: Pestrá historie je vhodná ako základná hra, pokiaľ by vám celkom nesedeli užšie tematicky orientované predchádzajúce hry z tejto série. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
14,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Táto hra už je vypredaná, ale bola nahradená novou verziou.

Timeline: Pestrá historie je ďalšia hra z populárnej rady Timeline - zábavných a poučných hier pre všetkých, čo majú radi históriu, alebo pre tých, čo sa radi niečo zábavnou formou dozvedia. A to všetko v krásnej a šikovnej kovovej krabičke.

Ako názov napovedá, nebude tentokrát nijako tematicky orientovaná. Obsahuje totiž mix toho, čo doteraz v Timelinoch vyšlo, teda Vynálezy, Objavy a Udalosti. Naviac však pribudli napríklad umelecké diela, takže Timeline: Pestrá historie je vhodná ako základná hra, pokiaľ by vám celkom nesedeli užšie tematicky orientované predchádzajúce hry z tejto série. 

Obsah hry:

109 kariet, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Frédéric Henry
Rok vydania:
2013
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje