Tiny Epic Dungeons
Tiny Epic Dungeons je dobrodružná kooperatívna výprava do desivého podzemia pre 1 až 4 hráčov zasadená do kulís fantasy sveta Aughmoore! V hre Tiny Epic Dungeons hráči ovládajú skupinu hrdinov, ktorí vo svojom pátraní po hrôzostrašnom pánovi podzemia preskúmavajú temné zákutia jeho hrozivej kobky. Za každým rohom na vás číhajú gobliní hrdlorezi a hordy fanatických prisluhovačov, snažiacich sa dobrodruhom zablokovať cestu k ich pánovi. Tam, kde nie je nepriateľ, striehnu na hráčov nastražené pasce, pripravené spečatiť osud aj na tomu najpripravenejšiemu z hrdinov. Hra obsahuje modulárny herný plán (dungeon), ktorý je jedinečný pri každom hraní. Tiny Epic Dungeons je dobrodružstvom v dvoch dejstvách: The Dungeon a Dungeon Boss. V oboch fázach výpravy hráči neustále bojujú nie len s nepriateľom, ale aj so slabnúcim svetlom pochodne, ktoré sa každým ťahom znižuje. Keď pochodeň zhasne, hrdinovia zostanú navždy stratení v temnote kobky! Ak sa vám podarí zbaviť podzemie všetkých nástrach a nájdete vchod do brlohu mocného bossa, prichádza na rad epická bitka proti najmocnejšiemu z mocných. Každý boss má svoje jedinečné schopnosti a brloh s jedinečným prostredím. To hráčom poskytuje rôzne výhody a nevýhody v závislosti od použitých zručností a miesta odkiaľ hrdinovia útočia. Tieto epické monštrá nemožno zabiť iba mečmi, či občasným kúzlom. Rituálne miestnosti okolo dungeonu musia byť použité na zníženie ich magického spojenia s brlohom. Boss celého podzemia musí byť nalákaný do týchto miestností, aby im znížil obranu a umožnil tak hrdinom zasadiť mu posledný úder! Aby ste zviťazili, budete musieť zbierať legendárnu korisť a zosielať kúzla najvyššej kategórie! Hrdinovia môžu nájsť vzácne artefakty bojovníkov svojich klanov (medveď, lev, fénix a panter), ktorí našli v minulosti v podzemí svoj hrob. Je len na vás, aké príbehy v hre Tiny Epic Dungeons vyrozprávate!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
27,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Tiny Epic Dungeons je dobrodružná kooperatívna výprava do desivého podzemia pre 1 až 4 hráčov zasadená do kulís fantasy sveta Aughmoore!

V hre Tiny Epic Dungeons hráči ovládajú skupinu hrdinov, ktorí vo svojom pátraní po hrôzostrašnom pánovi podzemia preskúmavajú temné zákutia jeho hrozivej kobky. Za každým rohom na vás číhajú gobliní hrdlorezi a hordy fanatických prisluhovačov, snažiacich sa dobrodruhom zablokovať cestu k ich pánovi. Tam, kde nie je nepriateľ, striehnu na hráčov nastražené pasce, pripravené spečatiť osud aj na tomu najpripravenejšiemu z hrdinov.

Hra obsahuje modulárny herný plán (dungeon), ktorý je jedinečný pri každom hraní.

Tiny Epic Dungeons je dobrodružstvom v dvoch dejstvách: The Dungeon a Dungeon Boss. V oboch fázach výpravy hráči neustále bojujú nie len s nepriateľom, ale aj so slabnúcim svetlom pochodne, ktoré sa každým ťahom znižuje. Keď pochodeň zhasne, hrdinovia zostanú navždy stratení v temnote kobky!

Ak sa vám podarí zbaviť podzemie všetkých nástrach a nájdete vchod do brlohu mocného bossa, prichádza na rad epická bitka proti najmocnejšiemu z mocných. Každý boss má svoje jedinečné schopnosti a brloh s jedinečným prostredím. To hráčom poskytuje rôzne výhody a nevýhody v závislosti od použitých zručností a miesta odkiaľ hrdinovia útočia.

Tieto epické monštrá nemožno zabiť iba mečmi, či občasným kúzlom. Rituálne miestnosti okolo dungeonu musia byť použité na zníženie ich magického spojenia s brlohom. Boss celého podzemia musí byť nalákaný do týchto miestností, aby im znížil obranu a umožnil tak hrdinom zasadiť mu posledný úder!

Aby ste zviťazili, budete musieť zbierať legendárnu korisť a zosielať kúzla najvyššej kategórie! Hrdinovia môžu nájsť vzácne artefakty bojovníkov svojich klanov (medveď, lev, fénix a panter), ktorí našli v minulosti v podzemí svoj hrob.

Je len na vás, aké príbehy v hre Tiny Epic Dungeons vyrozprávate!

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Scott Almes
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje