Tiny Epic Galaxies EN
Tiny Epic Galaxies je kocková hra, v ktorej sa budete snažiť vytvoriť najmocnejšie impérium v celej galaxii. Budete kolonizovať nové planéty so zvláštnymi schopnosťami, rozvíjať svoju flotilu a snažiť sa prechytračiť ostatných galaktických vodcov. Tiny Epic Galaxies je pomerne komplexná hra v malom balení. Naviac hra obsahuje aj zaujímavé sólo scénáre a tak si môžete zahrať proti samotnej hre. V každom kole hráči hodia kocky, ich počet závisí od úrovne vašej galaxie. Každá strana kocky reprezentuje jednen typ akcie: pohyb, kolonizácia, ťaženie z kultúrnych planét, ťažba z energetických planét, vylepšenie ekonomického vplyvu, vylepšenie diplomatického vplyvu. Kolonizujete ostatné galaxie pomocou ekonomického a diplomatického vplyvu. Galaxie majú víťazné body a špeciálne schopnosti.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
29,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Tiny Epic Galaxies je kocková hra, v ktorej sa budete snažiť vytvoriť najmocnejšie impérium v celej galaxii. Budete kolonizovať nové planéty so zvláštnymi schopnosťami, rozvíjať svoju flotilu a snažiť sa prechytračiť ostatných galaktických vodcov. Tiny Epic Galaxies je pomerne komplexná hra v malom balení. Naviac hra obsahuje aj zaujímavé sólo scénáre a tak si môžete zahrať proti samotnej hre.

V každom kole hráči hodia kocky, ich počet závisí od úrovne vašej galaxie. Každá strana kocky reprezentuje jednen typ akcie: pohyb, kolonizácia, ťaženie z kultúrnych planét, ťažba z energetických planét, vylepšenie ekonomického vplyvu, vylepšenie diplomatického vplyvu.

Kolonizujete ostatné galaxie pomocou ekonomického a diplomatického vplyvu. Galaxie majú víťazné body a špeciálne schopnosti.

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Scott Almes
Rok vydania:
2015
Herné rozšírenia
Tiny Epic Galaxies: Beyond the Black
skladom, odosielame čo najskôr
29,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje