Top-A-Top
Top-A-Top je jednoduchá a rýchla kartová hra patriaca do rodiny zábavných postrehových párty hier. Cieľom je zbaviť sa čo najrýchlejšie svojej kôpky kariet. Hráči postupne umiestňujú svoje karty do stredu stola na jednu kopu, pričom musia okamžite pri vyložení karty vykonať adekvátnu činnosť, ktorú karta predstavuje. Hráč, ktorý ju vykoná  výraznejšie neskôr ako ostatní, alebo vykoná nesprávnu činnosť, prehráva kolo a musí si zobrať všetky karty ktoré sú v strede stola. Kľúčová je rýchla reakcia a správne identifikovanie toho, čo treba vykonať - rôzne gestá, zvuky, pohyby. V hre sú karty troch obtiažností, rozlišujú sa podľa farby okraja. Pri prvých hrách môžete použiť len karty jednej farby, ak ste skúsenejší, môžete použiť všetky tri farby, rozhodnutie je na vás. Upozornenie: Hra spôsobuje neovládateľné záchvaty smiechu, preto môže vzbudzovať pohoršenie ak sa hrá na verejných priestranstvách. Za to výrobca nenesie žiadnu zodpovednosť. Zároveň však hra slúži ako výborný prostriedok na posilňovanie brušných svalov. Už jedna partička denne prináša skvelé výsledky.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
9,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Top-A-Top je jednoduchá a rýchla kartová hra patriaca do rodiny zábavných postrehových párty hier. Cieľom je zbaviť sa čo najrýchlejšie svojej kôpky kariet. Hráči postupne umiestňujú svoje karty do stredu stola na jednu kopu, pričom musia okamžite pri vyložení karty vykonať adekvátnu činnosť, ktorú karta predstavuje. Hráč, ktorý ju vykoná  výraznejšie neskôr ako ostatní, alebo vykoná nesprávnu činnosť, prehráva kolo a musí si zobrať všetky karty ktoré sú v strede stola. Kľúčová je rýchla reakcia a správne identifikovanie toho, čo treba vykonať - rôzne gestá, zvuky, pohyby.

V hre sú karty troch obtiažností, rozlišujú sa podľa farby okraja. Pri prvých hrách môžete použiť len karty jednej farby, ak ste skúsenejší, môžete použiť všetky tri farby, rozhodnutie je na vás.

Upozornenie: Hra spôsobuje neovládateľné záchvaty smiechu, preto môže vzbudzovať pohoršenie ak sa hrá na verejných priestranstvách. Za to výrobca nenesie žiadnu zodpovednosť. Zároveň však hra slúži ako výborný prostriedok na posilňovanie brušných svalov. Už jedna partička denne prináša skvelé výsledky.

Obsah hry:

90 okrúhlych kariet

pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Agnieszka Migdalska
Rok vydania:
2011
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje