Trains DE
A je tu ďalšia z dlhého radu deckbuildingových hier. Už by sa zdalo, že tento herný mechanizmus, pri ktorom počas hry budujete svoj balíček kariet, s ktorým hráte, už snáď bol použitý každým možným spôsobom. Ale táto hra nás presviedča o tom, že vždy sa dá vymyslieť niečo nové. A to je to, že Trains spájajú deckbuilding s klasickou stolovou hrou, ktorá sa hrá na hracom pláne. Takže na prvý pohľad to vyzerá ako klasická vláčiková hra typu Ticket to Ride alebo Trans Europa, kde budujete železničné trate. Tie síce budujete aj tu, ale to prepojenie kartového deckbuildingu a stavby železničných tratí je svieže, príjemné, zábavné a pritom na pravidlá jednoduché a ľahko pochopiteľné. Veľké množstvo kariet zaručuje veľkú variabilitu a strategické možnosti. Staňte sa teda na chvíľu šéfom japonskej železničiarskej spoločnosti. Spravujte svoje železnice, budujte trate a stanice, používajte vybavenie, vlaky a personál, aby práve vaša spoločnosť bola tá najväčšia a najlepšia.    Na objednávku je k dispozícii aj anglická verzia hry, ale vzhľadom k inému vydavateľovi je jej cena 49.90 €.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
32,99 €
22,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

A je tu ďalšia z dlhého radu deckbuildingových hier. Už by sa zdalo, že tento herný mechanizmus, pri ktorom počas hry budujete svoj balíček kariet, s ktorým hráte, už snáď bol použitý každým možným spôsobom. Ale táto hra nás presviedča o tom, že vždy sa dá vymyslieť niečo nové. A to je to, že Trains spájajú deckbuilding s klasickou stolovou hrou, ktorá sa hrá na hracom pláne. Takže na prvý pohľad to vyzerá ako klasická vláčiková hra typu Ticket to Ride alebo Trans Europa, kde budujete železničné trate. Tie síce budujete aj tu, ale to prepojenie kartového deckbuildingu a stavby železničných tratí je svieže, príjemné, zábavné a pritom na pravidlá jednoduché a ľahko pochopiteľné. Veľké množstvo kariet zaručuje veľkú variabilitu a strategické možnosti.

Staňte sa teda na chvíľu šéfom japonskej železničiarskej spoločnosti. Spravujte svoje železnice, budujte trate a stanice, používajte vybavenie, vlaky a personál, aby práve vaša spoločnosť bola tá najväčšia a najlepšia. 

 

Na objednávku je k dispozícii aj anglická verzia hry, ale vzhľadom k inému vydavateľovi je jej cena 49.90 €.

Obsah hry:
  • 1 obojstranný hrací plán
  • 530 kariet
  • 124 drevených značiek tratí a staníc
  • oddeľovače kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Hisashi Hayashi
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje