Trůn
"Král je mrtev! Jak se to proboha stalo? To nikdo přesně neví, ale prý ho našli dnes ráno utopeného v sudu s vínem. Pomohl mu snad někdo nebo ho dostala jeho vlastní žízeň? Tak či tak po králi nezůstal žádný dědic, který by zemi vládl." Táto hra pozostáva z dvoch fáz. V prvej fáze ako hráč budete pomocou kariet verbovať nových nasledovníkov. V druhej fáze sa budete snažiť využiť týchto nasledovníkov, aby ste získali sympatie piatich frakcií. Hráč, ktorý bude mať najviac nasledovníkov v jednotlivých frakciách, získa ich hlas. Ten z Vás, ktorému sa podarí takto získať hlas aspoň troch frakcií vyhráva hru.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
25 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
11,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

"Král je mrtev! Jak se to proboha stalo? To nikdo přesně neví, ale prý ho našli dnes ráno utopeného v sudu s vínem. Pomohl mu snad někdo nebo ho dostala jeho vlastní žízeň? Tak či tak po králi nezůstal žádný dědic, který by zemi vládl."

Táto hra pozostáva z dvoch fáz. V prvej fáze ako hráč budete pomocou kariet verbovať nových nasledovníkov. V druhej fáze sa budete snažiť využiť týchto nasledovníkov, aby ste získali sympatie piatich frakcií. Hráč, ktorý bude mať najviac nasledovníkov v jednotlivých frakciách, získa ich hlas. Ten z Vás, ktorému sa podarí takto získať hlas aspoň troch frakcií vyhráva hru.

Obsah hry:

52 kariet
4 prehľadové karty
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
25 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Scott Almes
Rok vydania:
2022
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
30,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje