Turnaj o vzácnu Uršulu (Lorcana v iHRYsku)

Pozývame vás na hlavný turnaj aktuálnej edície hry Disney Lorcana: Ursula's Return Championship!

Odohrá sa v sobotu 20. júla v herni iHRYska vo VIVO! Bratislava (a 6. júla v bystrickom iHRYsku na Hornej Striebornej - detaily na jeden preklik).

Hlavným lákadlom sú podložky pre TOP4 (je to tak, na našom bratislavskom turnaji pre prvých 4) a nádherné kartičky Ursuly pre TOP 8 (a áno, vzácnu kartu dostane v Bratislave najlepších 8 ), ale u nás to zďaleka nie je všetko! Do cien budú okrem klasických boostrov pridané ďalšie promo karty (z ligového setu Ursula's Return), odznaky či krabičky. Oceníme nimi najúspešnejších hráčov, najlepšieho juniora, ale aj náhodných účastníkov. A každý účastník dostane promo kartu Flotsam & Jetsam Entangling Eels.

A teraz v trochu technickejšej reči :)

Formát: Constructed (zoznam kariet balíčka majte prosím poruke v papierovej forme)

Štartovné: 10 € (pre každého účastníka promo karta v cene)

Registrácia: 10:00 - 10:25

Štart turnaja: 10:30

Systém turnaja: švajčiarsky, počet kôl podľa počtu hráčov, najpravdepodobnejšie následná vyraďovacia časť pre TOP 8

Hrať sa bude na 50 minútové kolá s dohraním ťahu druhého hráča, na dve výhry.

Ceny budú tvorené z boostrov (do cien vložíme jeden booster na hráča) a z ďalších Lorcana promo produktov: promo karty pre TOP 32, odznaky a krabičky pre vylosovaných hráčov a pre najúspešnejších juniorov (do nedovŕšených 15 rokov).

Samozrejme najatraktívnejšími cenami sú podložka šampióna pre víťaza turnaja, podložka pre druhého až štvrtého v poradí a pre prvých 8 hráčov krásna promo karta Ursuly.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje