Tuut! Tuut!
Pozor auto! Zachráň sa kto môžeš? Zvieratká utekajú z okolia červeného autíčka do bezpečia k jednotlivým hráčom. Schováte najviac zvieratiek práve vy? Tuut! Tuut! je jednoduchá hra zameraná na rýchlosť a postreh. V hre sú kartičky zvieratiek v rôznych farbách. Uprostred stola stojí červené autíčko a okolo neho päť kôpok kariet. Každý hráč má pred sebou dve karty. Všetci hráči hrajú súčasne a snažia sa z kôpok uprostred presunúť čo najviac zvieratiek na svoje dve kôpky. Pravidlá prikladania sú jednoduché. Na hornú kartu môžete priložiť buď zviera rovnakého druhu v akejkoľvek farbe, alebo akékoľvek zviera rovnakej farby. Ak sú uprostred tri zvieratká jedného druhu, alebo tri zvieratká rovnakej farby, hráči môžu zatrúbiť na autíčko a získať tak bonusové body.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
5-10 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
14,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pozor auto! Zachráň sa kto môžeš? Zvieratká utekajú z okolia červeného autíčka do bezpečia k jednotlivým hráčom. Schováte najviac zvieratiek práve vy?

Tuut! Tuut! je jednoduchá hra zameraná na rýchlosť a postreh. V hre sú kartičky zvieratiek v rôznych farbách. Uprostred stola stojí červené autíčko a okolo neho päť kôpok kariet. Každý hráč má pred sebou dve karty. Všetci hráči hrajú súčasne a snažia sa z kôpok uprostred presunúť čo najviac zvieratiek na svoje dve kôpky. Pravidlá prikladania sú jednoduché. Na hornú kartu môžete priložiť buď zviera rovnakého druhu v akejkoľvek farbe, alebo akékoľvek zviera rovnakej farby. Ak sú uprostred tri zvieratká jedného druhu, alebo tri zvieratká rovnakej farby, hráči môžu zatrúbiť na autíčko a získať tak bonusové body.

Obsah hry:

112 kariet zvieratiek, 1 červené pískacie gumené autíčko, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
5-10 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Reinhard Staupe
Rok vydania:
2010
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje